Charles.

 Moderatorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  1582
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane dni

  18
 • Wpisów na Chatboxie

  1311

Charles. ostatni raz wygrał w dniu Maj 31

Charles. miał najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1039 Reprezentant

O Charles.

 • Ranga
  The grass was greener...
 • Urodziny Październik 10

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Serwer
  PB

Ostatnie wizyty

6409 wyświetleń profilu
 1. /Odkop Dwa screeny - pierwszy zaraz po zmianach, drugi z przed chwili (*nowy rekord - 18 zabójstw pod rząd bez śmierci! [na załączonym zdjęciu uchwyciłem tylko 16]). Miałem jeszcze z przed dwóch-trzech dni zrobić screena statystyk 42:8, ale go nie zdążyłem uchwycić (zmieniła się mapka).
 2. podanie

  Wynocha.
 3. Był chyba gdzieś plugin, który uniemożliwiał zabijanie hostów albo w ogóle, albo przez ct . Jeśli znalazłby się to z czystym sercem do mapek dorzuciłbym jakiegoś większego assaulta (upc albo 1337), estate oraz office'a a do "maluchów" maxa i wiochę. /Edit - chyba znalazłem https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=242948 @przemek173 o kwestii przenikania kulek nie pomyślałem. W sumie masz rację, lepiej nie kombinować ;D. A reszta jak dla mnie git, chociaż do dużych zamieniłbym dustyazteca na zwykłego (inny resp i "przepuszczalny mostek". No i nie jest to kolejna mapa ze sprite'ami z dusta xD), dorzuciłbym de_office_rats, nuke a wyrzuciłbym hell (zazwyczaj na pb bardzo nielubiana mapa...). A do małych można spróbować de_lidl, tego asseka (bo to jednak taka mała mapa nie jest) oraz maybe tą mapkę? http://gamebanana.com/maps/155012. mini_dust2 też można wziąć pod uwagę. A co z propozycją skrócenia czasu mapy? Można nawet spróbować z 16 minutami . A dusta i inferno dorzuciłbym już teraz, bo gracze często o te mapy pytają...
 4. Może by tak ktoś się tym zainteresował? Bo co 2 mapa to teraz dust2, co 3 to west, paru graczy pyta gdzie inferno, a w ciągu 4 godzin możemy "obcyknąć" cały mapcykl serwera...
 5. http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/81195-16-wojna-muzyczna-jolene/ << @Nikola:) dodała nową wojnę muzyczną :D

  http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/81036-sezon-3-po-43-nikola/ << a w tym temacie możesz ją jeszcze dziś zapytać o co tylko chcesz :)!

 6. Wygrywa Cohen wynikiem 7:5:3! Zapraszamy do kolejnych wojen !
 7. No nie wiem obie jak dla mnie takie jakieś podobne . Jakby była wersja White Stripes to bym ją wybrał, bo ma pazur , ale tak to rzucę głosa na Miley, bo brzmi ciut lepiej .
 8. A i jeszcze dorzuciłbym de_cbble, cs_estate i de_storm. Tak samo skróciłbym czas mapek do 15 minut (jeśli oczywiście wejdzie ich tyle).
 9. Eldorado już chyba nie ma, ale z tego co wiem, był gdzieś chyba plugin na ochronę hostów (czyt. wyłącznie tt, ct lub wszyscy nie mogli ich zabić), ale musiałbym poszperać. A obecnie z tego co wiem to mapki hostowe są chyba dwie i to małe (max i wiocha), więc nie da się ich podmienić na te z plantowaniem paki .
 10. Obecnie trochę jest posucha w mapkach, więc proponuję, by do dotychczasowej listy - dodać zwykłego nuke, westa, de_c4, de_zima, de_barcelona, de_russka, cs_office, cs_alpin, cs_italy, cs_assault_1337 lub upc i najważniejsze de_dust oraz de_inferno; - zamienić dustyazteca na zwykłego; A do małych map: - usunąć pb_fast (to zdecydowanie za mała mapa, nawet na 5 osób...); - dodać de_dust2x2, de_inferno2x2, de_aztec_mini, csp_paintball, de_paintball, paintball_assek, maybe paintball_azurro (zwykłe lub 2?);
 11. Hej, koleżanko! Uwaga kolego!

  Z pewnością nie widziałem cię w tym temacie :D!

  A temat ten dla każdego

  Zagłosuj więc siostro/bracie!

  http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/81108-14-wojna-muzyczna-take-on-me/

  1. majkovsky

   majkovsky

   aha do kolegi to już hej  nie powiesz. taki kolega jesteś. 

  2. Charles.

    Charles.

   Do kolegi powiedziałbym hej jakby zagłosował

 12. No przyznam, że wczoraj zaspałem trochę . Ale, ale... WOJNA MUZYCZNA TAKE ON ME To spóźnienie wynika z wczorajszego kompletnego rozkojarzenia i pewnej niemiłej sytuacji, która nie pozwoliła mi o niczym innym myśleć . Do walki dzisiaj stają dwa utwory (nie będę cudował jak @Nikola:), chociaż przyznam że też miałem tak "cudować" nawet z tymi samymi utworami . Złodziej !) Jest to Take On Me w wersji: ORYGINALNEJ zespołu a-ha ORAZ COVERU zespołu Pentatonix PS: A co mi tam, u mnie też wyniki będą publiczne .
 13. 6(7):3 wygrywa Elvis w oryginale! @Paweł następnym razem rzuć głosem w ankiecie .
 14. Neutral, ponieważ "w internetach" jest już taki serwer i nie jest wybitnie oblegany. Widocznie nie ma popytu na takie serwery . @Paweł coś ty - jakby vip miał ciche chodzenie to byłaby zbyt duża przewaga, nie mówiąc już o tym co by się działo, gdy dostępny jest free vip dla każdego. Jeśli już to vipowi dorzucić szybsze chodzenie (ale wolniejsze niż w sklepie) i więcej hajsu za zabicie/plant/rozbrojenie/hosty. @majkovsky ale mówimy o zmianie moda na tym serwie czy nowym serwerze PB? Z expem czy bez?