Skocz do zawartości

Freeze

Admin [PaintBall]
 • Zawartość

  248
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Wpisów na Chatboxie

  126

Ostatnia wygrana Freeze w dniu 16 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Freeze punkty reputacji!

Reputacja

127 Pomocny

11 obserwujących

O Freeze

 • Tytuł
  Poster
 • Urodziny 31.01.1997

Metody Kontaktu

 • Gadu-Gadu
  34988774
 • Skype:
  hryncu
 • Steam:
  hrync1

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Piecki
 • Nick na serwerze
  Freeze
 • Imię:
  Szymon
 • Serwer
  PaintBall

Ostatnie wizyty

392 wyświetleń profilu
 1. Nazwa zadania: Wrzuć nową zabawę w dziale "gry i zabawy" Dowód: http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/90965-x-czy-y/ Nazwa zadania: wstaw swoje zdjęcie do tematu "pokaż się" Dowód: http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/86196-pokaż-ryjek/&page=36&tab=comments#comment-534341 Nazwa zadania: Dowód: http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/90960-vip/ http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/87928-galeria-akumu/&tab=comments#comment-534073 http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/90961-laptop-czy-pc/ http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/90946-paintball-mod-4fun-bh-d/&tab=comments#comment-534420 http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/90938-podanie/ Nazwa zadania: Wrzuć poradnik Dowód: http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/90967-instalacja-modów-i-pluginów/ Nazwa zadania: złóż życzenia urodzinowe Dowód: http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/90949-sonor/ Nazwa zadania: znajdź się w rankingu top piszących/aktywni użytkownicy Dowód: http://vlepa.pl/9385cc Nazwa zadania: dodaj status Dowód: http://www.kuleczky.pl/index.php?/profile/41237-freeze/
 2. Co masz na myśli? 

 3. whisky kakao czy kompot?
 4. Instalacja Modów i Pluginów. I. Pliki Pluginów mają nazwę końcową .amxx i .sma np: plugin.amxx, plugin.sma: .sma - Pliki w formacie “.sma” są to pliki które edytujemy, piszemy pluginy itd po czym wrzucamy do Kompilatora Tu .amxx - Pliki w formacie “.amxx” są to pliki po Kompilacji które wrzucamy na serwer poprzez FTP. II. Opis jak Wrzucić Mod/Plugin 1. Wrzucamy plik plugin.amxx do folderu plugins w amxmodx/plugins 2. Otwieramy w edytorze tekstowym, najlepiej w “wordpad, notepad ++” plik amxmodx/configs/plugins.ini i dopisujemy na samym końcu: nazwapluginu.amxx Zapisujemy 3. Często w Pluginie który edytujesz/ściągasz z For są Cvary które trzeba dodać do amxx.cfg czyli ( amxmodx/configs/amxx.cfg )Edytujemy amxx.cfg, dodajemy Cvary i zapisujemy jak nie dodamy Cvarów automatycznie załaduje Cvrary z Pluginu (Nie Polecam). 4. modules.ini plik znajdujący sie w folderze amxmodx/configs/modules.ini Jest to bardzo ważny plik dzięki któremu nasz Mod/Plugin odpali. Nie raz trzeba do danego Pluginu odblokować moduł a mamy ich podstawowo 12, czemu podstawowo? Bo można dodawać moduły takie jak zabezpieczające. Plik ten wygląda tak: mysql sqlite fun engine fakemeta geoip sockets regex nvault cstrike csx hamsandwich Moduł odblokowujemy usuwając przed nazwa modułu ( ; ) np: ;hamsandwich na hamsandwich III. Gdy ściągamy gotowe pluginy (szczególnie te rozbudowane) to najczęściej mamy foldery: configs - Jest to Folder zawierający configuracje pluginów Amxmodx często nazwa ich sie kończy ”.ini” oraz “.cfg“. data - Jest to folder zawierający pliki ".dat" oraz pliki językowe AmxModX i Pluginów“. modules - Folder ten zawiera pliki od modułów Linuxa czy tez Windowsa ".so" ".dll". plugins - Tutaj wrzucamy wszystkie pliki “.amxx“ czyli jak wyżej napisałem. scripting - Tutak wrzucamy wszystkie pliki “.sma“ nie jest konieczne. IV. Pozostałe Foldery Jeśli instalujemy Moda Gry lub Mapy to potrzeba wrzucić modele, soundy, textury itd Folder models - Tu wrzucamy modele które wymaga nasz Plugin lub Mapa Folder sound - Tu wrzucamy dźwięki które wymaga nasz Plugin lub Mapa Folder overviews - Tu wrzucamy obrazki z map które wymaga Mapa Folder gfx - Tu wrzucamy pliki ".spr" które wymaga Plugin lub Mapa Folder maps - Wiadomo, wrzucamy do niego Mapy
 5. VIP

  Gracze mogą przez /sklep zmniejszyć różnicę między zwykłym graczem a vipem. Poza tym... skoro ktoś już wydaje kasę na tego vipa, to przynajmniej niech coś z tego ma.
 6. Ehh zawsze zazdrościłem ludziom takiego talentu... Wielki plus ode mnie ^^
 7. Szczerze? Tym razem akurat nie. Fakt, często tak jest. Ale jak dokładnie przyglądaliście się specyfikacji tego laptopa? Po pierwsze (choć minimalnie) lepszy procek. Po drugie ma lepszą kartę graficzną, a w tej grze płynność grafiki jest akurat ważna (oczywiście połączenie internetowe). Jest jeszcze aspekt wygody grania (lecz nie wiem jak założyciel tematu na to patrzy). Także ode mnie tyle.
 8. Jesetem za OP. Niby ma trochę doświadczenia z innego serwera, lecz wiek trochę mnie niepokoi. Gracz dobry, ale co do adminowania gra nie ma znaczenia. powstrzymuj tylko czasem język
 9. również jestem po części za. Choć część graczy odejdzie z tego zwykłego pb, to nie będzie płaczu na serwerze, że na bh byłoby lepiej. W dodatku raczej Ci co bardziej ogarniają temat będą na tym serwerze, a nowi gracze którzy nie ogarniają, będą mieli większe szanse na ubicie / przeżycie, przez co również zwykłe pb może podnieść swoją liczebność. Jestem za OP.
 10. Zasady każdy zna, także zapraszam do zabawy jezioro czy morze?
 11. Polewak kielonów
 12. Stoweczka
 13. Dopiero co się pożegnałeś, w dodatku jak było to wyżej wspomniane, częściej Cię interesowały staty niż ogarnianie serwera. Nawet jeżeli znów miałbyś tu adma, to skąd mamy mieć pewność, że nagle Ci się nie odwidzi to, bo są wakacje, jakieś wakacje itp? Wcześniej zostało przymknięte oko na Twój wiek, ale jednak widać, że masz jeszcze chyba pstro w głowie. Również jestem na NIE.
 14. Witam. Chciałbym rzucić taką luźną propozycję, aby jakoś gdzieś się kiedyś umówić, i zrobić taki wewnętrzny meczyk admini przeciwko graczom Zero nagród, po prostu dla czystej zabawy. Mapa dowolna, może być nawet taka, która jest praktycznie nieużywana, żeby nie było że jakiś skład będzie miał mocną przewagę przez to, że mapa jest zbudowana tak, ze któraś z drużyn praktycznie zawsze wygrywa (np rats czy inferno). Można popytać ludzi na serwerze, którzy nie wchodzą za bardzo na forum i popytać czy byliby tym zainteresowani i o ewentualne terminy żeby dla jak największej ilości osób się zgadzało. Co wy na to?
×