Skocz do zawartości

Deemz

Użytkownicy
 • Zawartość

  440
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wpisów na Chatboxie

  116

Reputacja

269 Przyjaciel

10 obserwujących

O Deemz

 • Tytuł
  TeamSpeak3 Master.
 • Urodziny 17.03.1998

Metody Kontaktu

 • Steam:
  http://steamcommunity.com/id/Sh1zO98

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Mateusz.
 • Serwer
  TeamSpeak

Ostatnie wizyty

999 wyświetleń profilu
 1. Nice! Teraz czekam na moje
 2. Nick na Serwerze: Pojawiam się pod różnymi nickami. (GOOD7UCK, Deemz, Zajączek) Wiek: Już nie naście. Dlaczego Ty: Bo raczej nie spędzam czasu na serwera CS czy minecraft, bo wolę teamspeaka. Doświadczenie: Potrafię zrobić, skonfigurować teamspeaka. Do tego postawić boty porządkowe, ustawić permisje i podłączyć boty muzyczne. Ile czasu spędzasz na serwerze: Wcześniej więcej, ale teraz mniej bo nie mam z kim rozmawiać. Jak długo jesteś z nami: Ponad dwa lata.
 3. Przedmiot: Konto steam z grą Counter Strike 1.6 Opis: Nowe konto z CS 1.6 Dowody (screeny/zdjęcia): http://steamcommunity.com/id/perm1337 Cena: Do uzgodnienia Forma płatności: PSC / PRZELEW / SMS Kontakt: http://steamcommunity.com/id/Sh1zO98
 4. Chcesz to Ci mogę zrobić bota 24/7 tylko musisz zapłacić marne grosze. Jeśli chcesz to się odezwij priv, a jak nie to pisz priv pomogę z tym.
 5. Jasnoniebieskie podświetlenie jak ktoś Cię oznacza na SB, bo aktualnie jest słabe
 6. -1

  http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/86418-darmowy-csgo-z-wszystkimi-skinami/
 7. Powodzenia kumpel w Katowicach
 8. Error: server failed to transmit file 'sound/KuleczkyZabawy/3i.mp3' Error: server failed to transmit file 'sound/KuleczkyZabawy/2h.mp3' Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Mod_LoadBrushModel: models/Spadokureda.mdl has wrong version number (1179011410 should be 30) Error: could not load file dels/player/ctgirl/ctgirl.mdl Model dels/player/ctgirl/ctgirl.mdl not found and not available from server Cannot continue without model dels/player/ctgirl/ctgirl.mdl, disconnecting.
 9. Bo liczy się pierdolnięcie
 10. Coś się kończy a potem zaczyna
 11. No pewnie nikt nie jest tym zaskoczony. Na forum jest już nudno i nic się nie dzieje, co skłoniło mnie do napisania tego tematu. Przywiązałem się do niektórych osób dosyć mocno i aż żal dupę ściska że odchodzę. Nie jestem jakoś wysoko postawiony na tym forum, więc jakieś łepki które nawet nie wiedzą kim jestem niech nic nie piszą. Dużo osób jak już wspomniałem bardzo lubię i nie będę ich oznaczał bo Oni doskonale wiedzą. Jak napisał AviX "Cel obrał sobie i poszedł..." i robię dokładnie to samo. Mam już plany co i jak. Jakby ktoś chciał to kontakt zostawiam na dole. To tyle jeśli chodzi o mnie. Życzę wszystkiego dobrego wszystkim i powodzenia na sieci. Z fartem... STEAM. - http://steamcommunity.com/id/pay2winm8
×