Skocz do zawartości

Adrri

Junior Admin
 • Zawartość

  6526
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  186
 • Wpisów na Chatboxie

  120

Ostatnia wygrana Adrri w dniu 15 Listopad

Użytkownicy przyznają Adrri punkty reputacji!

Reputacja

7264 Bóg Kuleczky

O Adrri

 • Tytuł
  icE&Fire
 • Urodziny 27.08.1989

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kętrzyn
 • Nick na serwerze
  Adrri
 • Imię:
  Adrian
 • Serwer
  FFA

Ostatnie wizyty

18449 wyświetleń profilu
 1. zwykły dd2 zostanie podmieniony z automatu na dd2_xmas 5-6 grudnia na Mikołajki i będzie ta zmiana podtrzymana do końca grudnia. Gratis z okazji świątecznego okresu dorzucę cs_winter, która również jest bardzo klimatyczna/świąteczna i bezproblemowa w odbiorze. Uruchomiona zostanie od początku nowego MC. Reszta map, podmian jest już kwestią dyskusyjną. Poza nuke_winter, która w poprzednim roku najgorzej się sprawdziła z tych zimowych podmian. Zbyt dużo txt i błędów.
 2. Siemanko
 3. Otwieram kolejny temat z propozycjami map na nowy miesiąc grudzień. Wszystkie propozycje, które będą spełniać poniższe wymagania trafią tradycyjnie do ostatecznego, demokratycznego głosowania. Wymagania co do map: *Przede wszystkim 32 slotowa (brak info co do slotów = odrzucenie) *Nie za mała, nie za ciasna (np. cs_backalley) *bez bugów, nadmiaru tekstur itp (np. cs_alpin, de_lidl, de_herenberg) Mile widziane komentarze, krótkie opisy map, zdjęcia, spostrzeżenia na ich temat itp. Chciałbym by były to przede wszystkim pewne, sprawdzone wybory, a nie tylko wybrane po obrazkach. Była już taka sytuacja miesiąc temu, w której to 2 mapki świetnie wyglądały na obrazkach, a w praktyce były totalnie nie grywalne (brakowało slotów, gracze biegali po teksturach,po niebie itp). Nie jestem w stanie sprawdzać wszystkich map, więc liczę na współpracę. Temat powisi przez ok 12 dni. Dodam jeszcze też fakt, iż macie możliwość składania propozycji co do mapcyclu nocnego oraz co do małych map. Wszystkie propki będą na pewno przeze mnie analizowane.
 4. 10
 5. powinno już być ok
 6. odbanowany

 7. Najlepszego, zdróweczka !
 8. Ja nie zdejmę sam warna, uważam, że SH schodzi od dawna na psy. Zbyt dużo, zbyt wiele jest na nim chamstwa, wulgaryzmów, wyzwisk, obrzydliwych treści itp ( i to nie nie jest moje tylko zdanie). Nie mam zamiaru tolerować takiej patologii. To samo będzie się tyczyć FFA, gdzie będę bardziej rystrykcyjniej zwracać uwagę na poziom kultury. Nie będzie żadnych świętych krów i wszystkie obrzydliwie, wulgarne treści będą się wiązać z banem. Tyle na ten temat.
 9. Kwestia wyczucia ? Słowo, określenie "pedał" jest w ogólnym mniemaniu, w powszechnej kulturze uznawane za słowo co najmniej wulgarne. Z rękawa sobie tego określenia nie wyciągnąłem. Wielu normalnych facetów (zwłaszcza nieznających się) uznaje to za obrazę i to jest normalne zjawisko (nie biorąc pod uwagę patologicznej części społeczności, która sra na siebie i ma z tego ubaw). Nie porównujmy tutaj dwóch obrazów, w którym jeden z nich ma zabarwienie realistyczne, a drugi groteskowe. Ty się powołujesz na to samo płótno, na tą samą budowę "zdania", a przecież chodzi przede wszystkim o treść, która jest w nim zawarta, Ty dostałeś WARNA za znacznie przekroczenie dobrego smaku w owej treści. Owszem nazwałeś. Nie trzeba zawsze w sposób formalny budować zdania, by kogoś obrazić. Twoja przesłanka była wyraźnie dosadna i nakierowana w moją osobę, to mi wystarczyło. Idąc tym tokiem myślenia, idąc tą drogą "obrażania" zaraz się zacznie coraz większe pobłażanie na tego typu zachowania, bo jakaś tam budowa zdania kogoś obroni, czy też nieformalny tryb wypowiedzi. To co miałem napisać, napisałem. Nie zamierzam robić większej dramy. @moose` ogarnij proszę temat
 10. To nie była prowokacja tylko "uzasadniony" luźny żart wynikający z tego, że Twoje zakresy pokrywają się z adresami wieprza. Sam dobrze o tym wiesz na pewno. Dodanie uśmiechu na końcu zdania również nie było bez celu, lecz miało zaakcentować "pozytywną luźność" wypowiedzi. Poza tym była rozmowa na ten temat na czacie dzień wcześniej, gdzie nawet Vivor pisał, że pewnie Mazejon to wieprz (oczywiście w formie żartu i ogromnego dystansu), stąd wynikało to stwierdzenie, że chodzą "słuchy". Twoja odpowiedź w moim odczuciu posunęła się o dwa kroki dalej, przekroczyła znacznie granicę dobrego smaku i miała wymiar mocno negatywny. Była bezcelowa i raczej niczym nie uzasadniona. Nie znamy się, nie rozmawiamy ze sobą, nie mamy wspólnego flow, więc granica tolerancji jest mocno zawężona. Ja wiem, że istnieje krąg osób, który obraża siebie nawzajem czerpiąc z tego korzyści (emocjonalne, fetyszowe itp.). Lecz jest to podyktowane często wewnętrznymi, bardzo luźnymi, czasami patologicznymi relacjami interpersonalnymi. Ja sobie na takie odzywki jak "PEDAŁ" nie pozwolę, nawet jeśli drugie zdanie jest zaprzeczeniem pierwszego (sprytne odwrócenie uwagi). Liczył się tutaj wydźwięk i mocno toksyczny charakter wypowiedzi. Reasumując: Przekroczyłeś granicę używając słowa "pedał". Ja potraktowałem to jako obrzydliwą obrazę i stąd ten WARN. Ja rozumiem, że to tylko forum, to tylko shoutbox itp, ale jakiś poziom szacunku, dobrego smaku czasem trzeba zachować, bo w przeciwnym razie tak my Polski nie zbudujemy.
×