Skocz do zawartości

Daffy_Fragers.

Junior Admin
 • Zawartość

  5843
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wpisów na Chatboxie

  1403

Reputacja

4186 Bożyszcze tłumów

O Daffy_Fragers.

 • Tytuł
  Forumowy Janusz
 • Urodziny 16.02.2000

Metody Kontaktu

 • Gadu-Gadu
  58576102
 • Skype:
  Jeszcze byście kompleksów dostali...
 • Steam:
  daffi2000

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Pałac Buckingham :D
 • Nick na serwerze
  [email protected]@ncik :D / Daffy_Fragers
 • Imię:
  Karol
 • Serwer
  DD2+ASYSTY

Ostatnie wizyty

24004 wyświetleń profilu
 1. Niemcy Werner, Miller, Ozil, Draxler, Berg.
 2. kosz

 3. Miłego oglądania!
 4. Belgia Lukaku, Lukaku, Hazard, Mertens, Khazri.
 5. Meksyk Lozano, Hernandez, Layun, Vela, Kim Shin Wook.
 6. Ja też jestem na tak. Kultura jest, pogadać się da . Z tym namawianiem to wiesz jak często się zdarza, że ludzie po znajomości się dogadują?
  1. vivor

   vivor

   WE SPADAJ

   GOLE BABY SE WGRYWA DO CSA XD

 7. Serbia - Szwajcaria Za podanie dokładnego wyniku - 10 pkt. Za podanie niedokładnego wyniku (zwycięstwo danej drużyny lub wytypowanie remisu) - 3 pkt. Podanie prawidłowego strzelca bramki- 1 pkt (za każdego dobrze trafionego) (NOWOŚĆ) Za nietrafienie wyniku - 0 pkt. ZAPRASZAM TAKŻE DO OBSTAWIANIA STRZELCÓW! Mecz typujemy do 22 czerwca do 20:00. UWAGA! Gdy podasz dokładny wynik, nie będzie się to zaliczało do "wytypowania niedokładnego wyniku" Musisz podać albo dokładny wynik, albo podać samą nazwę typowanej drużyny. Nie liczy się, jeśli Twoja drużyna, wygra z innym wynikiem niż obstawiłeś. Czyli jak podacie kompletnie błędy wynik, to się nie liczy. Albo ryzykujecie wynikiem albo piszecie tylko, która drużyna (bez ilości bramek). ZAPOZNAJ SIĘ! Zasady! Szwajcaria Seferović, Zuber, Shaquiri, Xhaka, Mitrović. Celowe i uporczywe kopiowanie karane jest -7 pkt!
 8. Nigeria - Islandia Za podanie dokładnego wyniku - 10 pkt. Za podanie niedokładnego wyniku (zwycięstwo danej drużyny lub wytypowanie remisu) - 3 pkt. Podanie prawidłowego strzelca bramki- 1 pkt (za każdego dobrze trafionego) (NOWOŚĆ) Za nietrafienie wyniku - 0 pkt. ZAPRASZAM TAKŻE DO OBSTAWIANIA STRZELCÓW! Mecz typujemy do 22 czerwca do 17:00. UWAGA! Gdy podasz dokładny wynik, nie będzie się to zaliczało do "wytypowania niedokładnego wyniku" Musisz podać albo dokładny wynik, albo podać samą nazwę typowanej drużyny. Nie liczy się, jeśli Twoja drużyna, wygra z innym wynikiem niż obstawiłeś. Czyli jak podacie kompletnie błędy wynik, to się nie liczy. Albo ryzykujecie wynikiem albo piszecie tylko, która drużyna (bez ilości bramek). ZAPOZNAJ SIĘ! Zasady! Islandia Finnbogason, Sigurosson, Bjarnason, Ighalo, Moses. Celowe i uporczywe kopiowanie karane jest -7 pkt!
 9. Brazylia - Kostaryka Za podanie dokładnego wyniku - 10 pkt. Za podanie niedokładnego wyniku (zwycięstwo danej drużyny lub wytypowanie remisu) - 3 pkt. Podanie prawidłowego strzelca bramki- 1 pkt (za każdego dobrze trafionego) (NOWOŚĆ) Za nietrafienie wyniku - 0 pkt. ZAPRASZAM TAKŻE DO OBSTAWIANIA STRZELCÓW! Mecz typujemy do 22 czerwca do 14:00. UWAGA! Gdy podasz dokładny wynik, nie będzie się to zaliczało do "wytypowania niedokładnego wyniku" Musisz podać albo dokładny wynik, albo podać samą nazwę typowanej drużyny. Nie liczy się, jeśli Twoja drużyna, wygra z innym wynikiem niż obstawiłeś. Czyli jak podacie kompletnie błędy wynik, to się nie liczy. Albo ryzykujecie wynikiem albo piszecie tylko, która drużyna (bez ilości bramek). ZAPOZNAJ SIĘ! Zasady! Brazylia Neymar, Neymar, Jesus, Willian, Coutinho. Celowe i uporczywe kopiowanie karane jest -7 pkt!
 10. Bry!
 11. VIP

  VIP bez menu wyboru to już totalna klapa będzie. Teraz jest dobrze wyważony . Ktoś płaci i wymaga, za dziadostwo nikt nie zapłaci :x. Z resztą widziałem już tak ulepszone vipy, że ten co jest tu to pikuś . Nie.
 12. i hyc na czerep do wody
 13. Francja Griezmann, Griezmann, Mbappe, pogba, dembele.
×