Natrios

Administratorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  529
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wpisów na Chatboxie

  19

Reputacja

172 Aktywista

O Natrios

 • Ranga
  Bywalec
 • Urodziny 11.08.1995

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

2730 wyświetleń profilu
 1. Zapomniałem o nich, śpieszyłem się z dodaniem timera na nowych mapach, robiłem to rano i zaraz po odpaleniu serwera, wskoczyło na niego z 15 osób Dodam timer na nich późniejszym wieczorem lub z rana jak nikogo nie będzie.
 2. Kontakt steam http://steamcommunity.com/id/natrios/ Będę dziś wieczorem
 3. Jeździłem od kilku lat i nie byłem świadkiem, żadnej awantury, pod koniec sierpnia zawsze jest spokojniej.
 4. Jasne, zmieniamy miejsce zlotu (20 razy), tylko dlatego, bo ktoś ma za daleko, albo nie ma jak dojechać. Temat powstał, aby osoby, które są zainteresowane wypadem właśnie w miejsce, które zostało przedstawione w pierwszym poście tutaj napisały, aby zorientować się ile byłoby chętnych na taki zlot. Teraz, po wyborze miejsca, informujemy o zlocie publicznie, temat nie służy do tego, aby proponować miejsca na wypad i tak każdy podaje miejsca pod siebie, żeby mieć jak najbliżej. Nie jest to ostatni zlot kulek, więc można spodziewać się, że będziemy celować w różnie lokalizacje, więc jeśli teraz jest za daleko to następnym razem będzie bliżej.
 5. @rsevm Na nicku rsevm masz 4 godziny, na nickach Silver Elite masz razem 31 godzin, co nam daje 34 godziny od 29 kwietnia. Czy grałeś wcześniej na innych nickach? Twój argument jest lipny, bo jeśli nie grałeś na innych nickach, to on ma więcej godzin od ciebie, jednakże trzeba zaznaczyć, że zaczął grać tydzień wcześniej, ale bez przesady pisanie zero aktywności przy takiej ilości godzin, jestem w szoku.
 6. @rsevm Od 22 kwietnia wbite ~36 godzin na tym nicku, zero aktywności ?
 7. Zastanawiam się nad zmianą timera, jeśli zmienię, to spadochron zostaje tylko będzie lepiej to działać (tak jak na poprzednich edycjach serwera) lub zostawię timer po użyciu spadochronu.
 8. Kontakt steam http://steamcommunity.com/id/natrios/
 9. Kontakt steam http://steamcommunity.com/id/natrios/
 10. 7 godzin na serwerze i już propozycja dodania nowego trybu. O trybach pisałem już wcześniej na forum, jestem zamknięty na wszystkie propozycje dotyczące dodania/zmiany trybów. Czemu? Krótka piłka, serwer stał pusty, nikt się nie interesował nim, gdy trochę go pozmieniałem, z czasem gracze pojawili, teraz przyszły osoby, które chcą serwer pod siebie i dają pomysły różnych trybów, spoko rozumiem, fajnie by było, 5 osobom się to podoba, tylko co z tego, że ja będę siedzieć przez tydzień przy serwerze, żeby to wrzucić, a i tak te osoby co się podpisują pod pomysłem nie będą wbijać na serwer, bo nie będzie im się chciało, albo wejdą na 10 minut i pójdą grać w coś innego, a reszcie tryb nie podpasuje i nie będą grać, finał? ZERO graczy. Przerabiałem to już milion razy w ciągu 10 lat, więc podziękuje za takie propozycje. Jak było mnóstwo dobrych trybów to nie było chętnych na grę, jak zmniejszyłem ich ilość i zostawiłem tylko te łatwiejsze i przyjemniejsze ludzie się pojawili i im to pasuję jak jest, teraz zbiegają się osoby, które były wcześniej, a przestały grać tylko dlatego, bo serwer stał pusty, przez tryby, które kiedyś były (course itd.). Osobiście uwielbiam ten tryb, może nie skacze jak profesjonalista, ale dla mnie course tak samo jak inne tryby, które przypominam zostały wyłączone tymczasowo, są spoko i mógłbym grać je bezproblemowo, tylko, że ludzie zapominają o jednym, jest to serwer publiczny i ma być dużo ludzi, nie zero, nie pięć, a przynajmniej ~15-20. Gadanie ludzi/graczy typu czemu nie ma tego trybu, a był, więc go dodaj, bądź też wrzuć ten tryb, bo jest fajny. mam głęboko w poważaniu, ponieważ 99% z tych osób, nie pogra na serwerze dłużej niż parę godzin. Najlepiej przyjść, narobić zamieszania, wtrącić swoje 5 gr, a później sajonara i tyle go widzieli. Oczywiście są wyjątki, ten 1% to są stali gracze, jednakże prosiłbym ich o wyrozumiałość w tej sprawie, bo sytuacja z serwerem nie wyglądała za ciekawie (był pusty) nikt nie grał, każdy miał go w dupie, a po pojawieniu się graczy nagle sobie każdy przypomina i chce na siłę dodać coś od siebie -_-
 11. 1. Nie ten dział, przenosze. 2. Podaj swój nick na jakim grasz. 3. To dlaczego na serwerze jest mniej trybów jest wyjaśnione w tym temacie: http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/80795-przywrócić-course-itd/
 12. @Inactive! ♚ Co jest kłamstwem? aktywność na forum nie wymagana (przegląd działu serwera obowiązkowy co jakiś czas) Czy to, że typa nie znasz jest wystarczającym powodem, aby napisać Nie?
 13. Kontakt steam
 14. Niecałe 4 godziny na serwerze, dobij z 15 i napisz jeszcze raz
 15. 1. Macie tyle samo godzin na serwerze -> 20 2. U mnie nie jest wymagane siedzenie 24/7 na forum, tylko dlatego, że ma się u mnie na serwerze admina. Wolałbym, aby admin siedział częściej na serwerze, a na forum zaglądał przynajmniej do działu serwera co jakiś czas. 3. Nie tobie decydować, czy gość ma pisać drugie podanie.