Natrios

Administratorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  589
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wpisów na Chatboxie

  0

Reputacja

182 Aktywista

O Natrios

 • Ranga
  Bywalec
 • Urodziny 11.08.1995

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

3168 wyświetleń profilu
 1. Kontakt steam : http://steamcommunity.com/id/natrios/
 2. 1. Za dużo rzeczy nie mogę dodawać, bo silnik csgo - source - ma blokade na 1000 itemów na mapie, w skrócie, gdy będzie dużo dodatków dodanych na serwer, a będzie odpalona jakaś większa mapa na której jest dużo przedmiotów/itemów to będzie wywalać serwer. 2. Na początek września planuje zresetować całą bazę danych w store, czyli wszystkie kredyty się zerują, trzeba będzie zdobywać wszystko od początku, jednak idąc tym tropem w ramach rekompensaty zrobię temat na forum, gdzie osoby zainteresowane będą mogły zgłosić się po odbiór darmowego vipa, a osoby mające już vipa będą mogły go przedłużyć. 3. Myślałem też o tym, żeby kupujący vipa dostawali po prostu paczke załóżmy z 1000 kredytów ( w zależności od długości vipa), a nie wszystko darmowe. (teraz tak jest). 4. Co do vipa za kredyty, raczej nie - dopiero by afczyli --- Po wakacjach serwery rano będą wiały pustką, więc będę mógł na każdy wejść i pozmieniać parę rzeczy, więc na pewno wjadą większe, czy też mniejsze zmiany.
 3. Dziękuję Nie spodziewałem się
 4. W takim razie grasz bardzo krótko. godziny: https://www.gametracker.com/server_info/80.72.41.158:30001/top_players/?query=Aweczek+ https://www.gametracker.com/server_info/80.72.41.158:30001/top_players/?query=pawnzy
 5. Chyba nie muszę tego komentować..... Blokady rozdane, zamek.
 6. Zamiast opowiadać całą historie napisz kto i co zrobił, wtedy będę wiedzieć na co mam zwrócić uwagę podczas oglądania demka.
 7. @SZyyiw jakie nagrody oferujesz?
 8. Mut jak najbardziej słuszny, ciesz się, że skończyło się tylko na mucie, za złamanie tych pkt w regulaminie: Co do sytuacji na sonicu i pacjenta Dosia - dostał blokadę na komunikacje na tydzień, jeśli admin następnym razem nie będzie reagował na takie sytuacje zostaną wyciągnięte konsekwencje, tymczasem tylko upomnienie, jako, że zdarzyło się to 1 raz (przynajmniej ja wiem tylko o tym razie )
 9. 1. U mnie można wypowiadać się w swoim podaniu, nie ma nigdzie napisane w temacie ze wzorem, że nie można. 2. Wypowiadają się osoby, które prawdopodobnie nie grają na serwerze, a jak grały to chwilę, jeśli się mylę proszę o nicki, aby zweryfikować. //Z tego co widziałem na gametrackerze 20 godzin jest, przyda się dodatkowa para rąk do pomocy. Kontakt Steam: http://steamcommunity.com/id/natrios/
 10. Mapa wywalona.
 11. Kontakt steam http://steamcommunity.com/id/natrios/