Natrios

Administratorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  605
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wpisów na Chatboxie

  0

Reputacja

185 Aktywista

Grupy

O Natrios


 • User Group: Administratorzy


 • Rank: Bywalec


 • Post Count: 605


 • Post Ratio: 0.60


 • Total Rep: 185


 • Member Of The Days Won: 0


 • Been With Us For: 1006 dni


 • Last Activity:


Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

3534 wyświetleń profilu
 1. Mógłbym go zmutować/zgagować na parę godzin za to, ale nic z tego. Nie mam danych do jego konta steam. Nie wiem o jakiej godzinie to było, nawet po mapie nie sprawdzę, bo widać na screenie tyle co nic. 24 na podanie infa inaczej zamek.
 2. Dodane.
 3. zaakceptowane

  Kontakt na steam: http://steamcommunity.com/id/natrios/
 4. zaakceptowane

  Kontakt na steam: http://steamcommunity.com/id/natrios/
 5. zaakceptowane

 6. zaakceptowane

  32h są wystarczającą ilością. Próg na który patrze to 24 godziny. Kontakt na steam: http://steamcommunity.com/id/natrios/
 7. zaakceptowane

  Kontakt na steam: http://steamcommunity.com/id/natrios/
 8. zaakceptowane

 9. Taktyczny usunięty, vip zamiast tego co rundę będzie dostawać zestaw granatów.
 10. 1. Zrobione. 2. Przy użyciu spadochronu będzie stopować timer. (jak będę mieć czas to usiądę do tego - wtedy czasy będą zresetowane) 3. Zobaczymy co da się zrobić. 4. Autorespawn zostaje, od zawsze u mnie na surfie tak było, jest i będzie. 5. Zobaczymy co da się zrobić. ~Wszystko to będzie zrobione po przenosinach serwera na inny/lepszy hosting. Prawdopodobnie dojdą do serwera igrzyska śmierci oraz zostaną dodane nowe mapy do już granych trybów i poprawione bugi jakie do tej pory znaleziono. Serwer przenoszony będzie na przełomie października. W razie znalezienia innych problemów czy też nowych propozycji proszę pisać na forum, żebym nie musiał tego szukać po archiwach.
 11. Gość dostał vaca, nie wejdzie na nasze serwery.
 12. Wzór Podania: Nick w grze: Link do Gametrackera: SteamID: Wiek: Składka na serwer (sms 12zł, lub paypal/przelew 8zł) : Czy miałeś już admina na CS:GO?: Twój stosunek do serwera/czemu chcesz zostać adminem: Czy potwierdzasz, że przeczytałeś poniższe wymagania w temacie oraz w pełni się z nimi zgadzasz: Wymagania: » Minimum 24 godziny, czyli 1440 minut. Nie zapomnij podać linku w podaniu do GameTrackera. (https://www.gametracker.com/server_info/147.135.199.237:27015/) - punkt wykluczony - nowy serwer. » Admin na naszym serwerze powinień mieć minimum 15lat i głos po mutacji, jeśli brakuje ci tych dwóch rzeczy możesz zapomnieć o funkcji admina. » Powinien przedewszystkim mieć coś w głowie i żeby nie było to siano, przez które może stracić swoją posadę. » Zero zabaw sourcemod'em, używanie jego tylko w nagłych przypadkach ( utrzymanie porządku). To nie serwer dla zabawy, to serwer trzymający poziom. » Admin powinien również często zaglądać na serwer, nie wyznaczamy określonej ilości godzin, ponieważ ufamy, że osoba, która zgłasza się na to stanowisko jest na tyle odpowiedzialna za swoje zadania, że nie trzeba tej ilości godzin wyznaczać. » Musi być osobą kulturalną, cierpliwą oraz kontrolującą swoje emocje. Admin to też gracz, nie może się wywyższać, ma również obowiązek pomagać nowym jak i starym graczom, nie może bawić się komendami z admin menu. Musi być osobą postronną - nie może brać udziału w sprzeczkach pomiędzy graczami. Pamiętaj! Admin jest funkcją nie przywilejem! UWAGA! Jeśli złamiesz regulamin lub nie będziesz wywiązywać się z zadań admina, uprawnienia zostaną Tobie zabrane nawet jeśli zapłaciłeś składkę w tym samym dniu. Serwer jest monitorowany przez cały czas, jeśli zostanie zgłoszone jakieś przewinienie, zawsze można ściągnąć demko z danej mapy i obejrzeć sytuację. Nic nie będzie uchodzić na sucho!
 13. zaakceptowane

  Kontakt steam http://steamcommunity.com/id/natrios/ . Musimy sprawdzić jeszcze twój głos.
 14. rozumiem, że każdego z takim nickiem mam zbanować...