Skocz do zawartości

majkovsky

Administrator
 • Zawartość

  3041
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wpisów na Chatboxie

  3

Reputacja

2684 Kolekcjoner serc

O majkovsky

 • Tytuł
  Persona non grata
 • Urodziny 04.01.1996

Metody Kontaktu

 • Gadu-Gadu
  2797179
 • Steam:
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198049649924/

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Radomsko/Wrocław
 • Imię:
  Mateusz
 • Serwer
  FFA

Ostatnie wizyty

45163 wyświetleń profilu
 1. Hejka chcialem kupic Vipa na Paintballu i pise mi ze nie wypelniłem wszystkiego

  KOd mam

 2. Dziękujemy Naszemu nowemu sponsorowi - @^.zJaranY~~[M]is^. za dotację w wysokości 50,00 zł PLN. Oświadczamy, iż przekazane środki zostaną wykorzystane do jeszcze lepszego rozwoju forum!
 3. Siema. 

  Dawno nie byłem na serwie i mam problem z wejsciem nie wiem czemu . 

  You are banned check your console 

  Dzieki z góry za rozwiązanie sprawy :)

 4. Dziękujemy Naszemu nowemu sponsorowi - @^.zJaranY~~[M]is^. za dotację w wysokości 50,00 zł PLN. Oświadczamy, iż przekazane środki zostaną wykorzystane do jeszcze lepszego rozwoju forum!
 5. Dziękujemy Naszemu nowemu sponsorowi - @^.zJaranY~~[M]is^. za dotację w wysokości 50,00 zł PLN. Oświadczamy, iż przekazane środki zostaną wykorzystane do jeszcze lepszego rozwoju forum!
 6. Dojebac to se mozesz pole kartofli
 7. Witajcie, na starcie - nie ma mnie ostatnimi czasy, raz, że praca ( niestety Kuleczky.pl to nie jest moja praca ani firma a hobby i tak zostanie na zawsze ) uczelnia, pogoda też poniekąd rozpieszcza - za to przepraszam wszystkich bo wiem, że sporo osób coś ode mnie potrzebowało chciało, a ja odpisywalem po x czasu lub nie odpisywałem sprawdzając, ze juz sobie poradziliście beze mnie lub po prostu głupio było odpisać po 5 dniach. Moją decyzją - o której niektórzy wiedzieli już trochę wcześniej - przechodzę w status 'właściciela'. Zastąpi mnie @moose` ( w sensie moje miejsce ). Decyzyjność zostawiam do dogadania całej administracji. Tego wyboru i tematu nie uzasadniam, po prostu stwierdzam, że jest to odpowiednia osoba na to stanowisko. Pozostaję jako bardziej support dla serwerów ( w szczególności tych w których są podpiete moje dane oraz ja zamawiam reklamy - to się nie zmienia ) oraz support dla forum, lecz stricte sprawy techniczne. Wszystkie sprawy związane ze społecznością forum ( np. skargi ) proszę o konsultowanie z administracją forum i to ich decyzje proszę uważać za wiążące. Dlaczego tak? Jestem w CS-ie ( o ile to można tak nazwać ) już jakieś 9 lat. Na początku też się podporządkowywałem komuś później razem z Kujawką zrobiłem swoje, by udowodnić, że możemy lepiej i więcej. Leci już 5 rok a chęci opadają, w planach miałem trochę inny obrót spraw, ale zostałem przekonany przez Natriosa i moose aby zostawić tak jak jest. Zmęczyłem się już prowadzeniem sieci, zwłaszcza, że nie jest to żadna firma i praca, tylko i wyłącznie hobby prowadzone ze środków zebranych przez serwery, dobrowolnych wpłat na forum ( za które z tego miejsca serdecznie dziękuje ponieważ ostatnimi czasy bardzo pomogły - opłacenie baz danych, hostingu forum, licencji IPB i aplikacji wzrasta z roku na rok jest to koszt jakieś 500-600 zł netto na bieżący rok ) czasem też należało poświęcić własne pieniążki żeby to dalej grało. Dlatego też, forum zostaje, ja zostaje i dziękuję wszystkim, którzy do tej pory mnie wspierali i poświęcali czas dla mnie i dla tego co zostało przeze mnie stworzone. Będę na forum, na steam, będę się przewijał poprzez ts. Mam też jeszcze do wykonania parę aspektów technicznych, które obiecałem Natriosowi, także będzie można mnie złapać. Jeżeli ktoś ma do mnie jakąś sprawę a pisał do mnie lub mu nie odpisałem to proszę o napisanie jeszcze raz - najlepiej PW na forum, bo tu mi nie zniknie. Na steam często zamknę system i potem już nie mam żadnych historii wiadomości. Pozdrawiam, majkovsky.
 8. wierzba jeszcze pąków nie puściła?
 9. Wpisz w konsoli connect 80.72.33.53:27620 i powiedz co Ci wyskoczy.
 10. Witam, Szary koloru @Hodun'a nie jest związany z prima aprilis jak to niektórzy myśleli. Kamil zrezygnował z rangi [email protected] Dalej na forum będzie jako BL oraz admin na serwerach. Z tego miejsca chciałbym mu podziękować za te lata pracy, tysiące napisanych postów i spędzonych godzin. Na pewno dla całego forum, dla mnie i Kujawki ( warto o nim wspomnieć, bo duża ilość czasu Hoduna na pracy przy forum była jeszcze za czasów Kujawki ) odwalałeś kupę roboty. Dzięki
 11. odbanowany

  ub
 12. kosz

 13. odbanowany

 14. Witam, Temat ten powstaje w związku z ostatnio zaistniałą sytuacją dotyczącą tematu - http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/87924-multi-admin-rekrutacja-3/ . Powstała skarga na @BelVitek w związku z wyborem multiadminów ( a raczej multiadmina ). Z przykrością przyznam, że z punktu widzenia samej skargi to nie mam zamiaru wyciągać żadnych konsekwencji dla @BelVitek. Jednak sam fakt rekrutacji na multiadmina i jej wyniki zostają przeze mnie zweryfikowane. Po przejrzeniu podań a następnie przejrzeniu komentarzy w konwersacji z Administratorami forum i dotychczasowymi Multiadminami ( było tam kilka merytorycznych wypowiedzi, które niewątpliwie powinieneś pod uwagę wziąć ) wybieram na multiadmina - @Marian Terminator1 oraz @kprosto49 . Przesiadywanie na SB to ważny aspekt tej rekrutacji, ale ( uwaga teraz ważne i trudne zdanie ) 'nieprzesiadywanie na SB nie wyklucza samego przesiadywania na forum'. Do tego wybór ten był uwarunkowany głosowaniem ( czyt. podaniem kandydatów ) i to powinieneś brać w głównej mierze pod uwagę. Ważne jest, żeby zespół był sprawny i żeby nie było konfliktów więc na 1 miejscu powinieneś brać dobro ogółu. Chciałbym też przeprosić - bo temat tej rekrutacji wyszedł nagle i 'chyba' zgodzilem się na przeprowadzenie jej przez Belvitka, bo było wtedy sporo innych rekrutacji i zawirowań na forum, a sam miałem deficyt czasu. W przyszłości postaram się o dopilnowanie tak ważnych spraw a jeśli nie będę miał czasu to na pewno będą wyznaczone do tego osoby z administracji forum. Pozdrawiam
×