Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 25.03.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 19 punktów
  W związku z nasilającymi się obowiązkami: życiowymi, serwerowymi itp. itd. nie chce się rozwijać za bardzo od siebie...( za dużo tego jest ) podjęliśmy z @majkovsky`im długo nasilającą się i rosnącą decyzje o poszerzeniu składu opiekunów FFA. Dość długo piastowaliśmy wartę we dwóch. lecz w końcu nastał ten moment, by pieczętować transfer trzeciej osoby, która z pewnością wzmocni nasze szeregi i pozwoli dać oddech na przyszłość... Część z was już zapewne domyśla się o co i o kogo chodzi. Otóż nowym opiekunem FFA zostaje @roboo . Uważam, że jest to bardzo kompetentna oraz przede wszystkim zasłużona osoba dla kuleczek, której można w 100% zaufać. Myślę, że ta decyzja wniesie w nasz skład sporo świeżości, odciąży mnie jak i Majka w obowiązkach i przysłuży się on do utrzymania serwera w ryzach. Myślę, że po początkowym szkoleniu będzie można na niego liczyć w wielu podstawowych, ważnych sprawach. Ma on od tej pory wszelkie możliwości decyzyjne odnośnie adminów/skarg/konkursów/zmian na serwerze tj. resety rankingów, dodawania VIP`ów, zmian broni na rozgrzewce itp itd. Liczę na owocną współpracę, życzę powodzenia i Gratuluje awansu @roboo !
 2. 12 punktów
 3. 11 punktów
  Ten temat będzie służył do dawania ostrzeżeń za złamanie regulaminu przez Admina. Żeby temat był bardziej "przejrzysty" każdy admin zaczyna w dniu dzisiejszym od 0. Po uzyskaniu, lub przekroczeniu równych 5 pkt, nastąpi DEGRADACJA admina do poziomu gracza ! Każdy użytkownik będzie miał wgląd do tematu. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Szacunkowy taryfikator ostrzeżeń oraz Przykłady : 1 pkt - Lekkie naruszenie zasad przez admina * Uzasadniona skarga gracza wobec admina o naruszenie zasad obowiązujących na serwerze. * Zaniedbywanie odwołań od graczy, którym dany admin nadał bana za czitowanie/haxy -> brak dema/Informacji o zaistniałej sytuacji * Zamykanie tematów ze skargami na swój temat bez uprzedniej weryfikacji jej treści przez opiekuna. * Nie umiejętne rozpatrywanie tematów w dziale UB/SSY czyt. powtarzające się błędy przy ocenie tematów ze screenami. 2 pkt - Wyraźne naruszenie zasad, regulaminu serwera przez admina * Powtarzające się nadużywanie kompetencji przez admina. * Zaniedbywanie obowiązków admina czyt. notoryczne, powtarzające się nie wypełnienianie obowiązków admina w danym złożonym czasie. * Utrudnianie rozgrywki innym graczom http://m.in poprzez spect bug/flood HE oraz ułatwianie sobie rozgrywki poprzez stosowanie modeli ESL niedozwolonych na FFA. 3 pkt - Poważne oraz umyślne naruszenie zasad admina oraz regulaminu FFA * Dawanie UB za plecami, dla zbanowanych graczy. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Lista adminów oraz ich punkty ostrzeżeń: @Wietnamka 0/5 @hs`vm.u 3/5 * +3pkt za nadanie UB poza tematem/za plecami @Olvido 0/5 @KeBsiooo 0/5 @pahin 0/5 @pokoj 0/5 @Aro[C21 H30 O2] 0/5 @NormiQ 0/5 @Bluncik 0/5 @Marian Terminator 0/5 @by hell 0/5 @IMPERATOR 0/5 @Jarosław z Kotem 0/5 @Ann. 0/5 @Pooh 0/5 @Ted Bundy 0/5 @Tomcio. 0/5 @nacpana ?! 0/5 @Twój Szef 0/5 @fre1maurer 0/5 @Fifka. 0/5 @M!S!3K 0/5 @M52 0/5 " Temat Nie Podlega Dyskusji! "
 4. 10 punktów
 5. 10 punktów
 6. 9 punktów
  Imię: Arkadiusz-Arek- Aruś Wiek: nooo będzie ..+18 Nick z Serwera: Wietnamka Link do Banid'a: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:28783113 Link do Gametrackera :https://www.gametracker.com/player/Wietnamka/80.72.33.53:27620/ Dlaczego chciałbyś zostać Adminem? : Dla sławy , pieniędzy, czerwony dywan, fleshy reporterów ..... o i obudziłem się A tak na poważnie - Myślę ,że pomoc wieczorem zawsze się przyda, aczkolwiek bardziej chodzi mi o weekendy gdzie grywam od rana (żona na uczelni ) ..zdarza się że do południa i po jest nie wielu adminów - zarywają noce ,żeby pilnować porządku na serwerze - a nie chce zawsze truć d.... rooboo alwaro hose moralesowi W jakich godzinach grasz najczęściej?:pon- pią 18-23:15 , sob- nie 9......aż żona sie nie w kur....że w domu pierdolniczek Mikrofon (TAK/NIE): aleszzzz oczywiście ps: już po mutacji SteamID STEAM_0:1:28783113 Czy miałeś kiedyś Admina?: tak dawno Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: 5/10 Znajomość Komend Amxx?(0-10):5/10 Umiejętność rozpisywania demek: wszystko po kolei ... Płatność(SMS/Przelew/): Tak Coś o sobie: Jestem Arek , Pochodzę z małej wsi pod warszawą ..tzn Radom , zacząłem pić ...a nie to nie to forum .. a może i to ..patrząc z kim przychodzi mi grać na FFa (pozdrawiam wiadomo kogo) . Wróciłem do Cs'a po dłuższej przerwie, (początki na 1.5) ale myślę,że już powoli zaczynam ogarniać tą grę - awans na pół-bota. Myślę ,że dałem się poznać już na serwerze FFa ,miły spokojny, nie bekam przez micro, pomocny, taki ... przygarnij kropka Podstawowe Wymagania na Admina: - Wiek minimum: 19 lat + - Minimalna ilość przegranych godzin na serwerze: 100 h ++++++ - Przynajmniej 30 godzin przegranych na serwerze w ciągu ostatnich 30 dni (Czasówka na GT)+++ - Posiadanie Konta Steam - brak blokady VAC, brak bana na Blacklisted.pl +++ - Umiejętność korzystania z AMXModmenu (lub znajomość poleceń konsolowych Amxx)+/- - Znajomość Zasad i Regulaminu serwera FFA + - Kultura osobista +/_ - Obowiązkowa składka miesięczna (8zł przelew/11zł sms) VIP + Slot w tym układzie jest darmowy! na pół roku do przodu - Nie posiadanie admina na innej sieci niż Kuleczky.pl + Dodatkowe atuty: - Doświadczenie + - Posiadanie mikrofonu + - Bycie rozpoznawalnym Graczem na serwerze (w pozytywnym znaczeniu) aaa to zależy kto się do mnie przyzna że mnie zna . - Brak BAN-ów za nagminne łamanie Regulaminu + - Umiejętność rozpisywania demek (-) do nauki... - Udzielanie się na Forum ... chyba za nad to .. przepraszam ... - Zgłoszenia Cheaterów ZAWSZE !! - zazwyczaj są to bezpośrednie informacje do roboo, Adrri, Hs....., m!s!ek czy jak tam się to pisze .. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku .. każde za i przeciw .. mile widziane ..
 7. 9 punktów
 8. 9 punktów
  "Większe szanse na przyjęcie przy różnego rodzaju rekrutacjach" - ale to nie oznacza, że przy KAŻDEJ rekrutacji dana osoba ma być przyjęta, bo ma kuleczkomaniaka, nie przesadzajmy. Przecież nie każdy nadaje się na dane stanowisko, więc nie upychajcie ludzi na siłę tam, gdzie nie są oni potrzebni albo nie są do tego "stworzeni". Byli bardziej odpowiedni kandydaci na stanowisko MA, a teraz na obronę przytaczacie jakiegoś kuleczkomaniaka? (sic!) + jeszcze argument sb, ale w wymaganiach na MA (uwaga, cytuję!) "Duża aktywność na forum ( przyjmowanie zgłoszeń na chatboxie )" - kłania się czytanie ze zrozumieniem: PRZYJMOWANIE zgłoszeń, a nie 24-godzinne pisanie na sb, myślę, że to różnica. Właśnie widać jak administracja jest zgodna i sprawna, gdy od jednego z ich członków padają słowa wyśmiania i minusowanie postów, które negatywnie oceniły pierwszy wynik rekrutacji na MA. Myślę, że będąc na tak wysokim stanowisku nie powinno dochodzić do takiego zachowania, no ale to już wola danej osoby. Cieszę się, że rekrutacja na MA została ponownie rozpatrzona, bo dwie wyżej wybrane osoby jak najbardziej nadają się na to stanowisko. Powodzenia chłopaki! PS: nie chciałam być nieuprzejma, ale jedynie odnotowałam moje małe uwagi. Peace!
 9. 8 punktów
  Temat powstał nie tylko pod kątem przejrzystości i porządku ale też powstał pod impulsem dzisiejszego zdarzenia. Nakryliśmy w logach poczynania admina @hs`vm.u, dającego potajemnie UB dla koleżanki @szwedzka totalnie "za plecami". Unban był w pełni nie uzasadniony, gdyż weryfikacja dema pokazała, że należał jej się w 100% Ban. Temat -> http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/89392-ss-szwedzka/ Pierwsze poważne karne 3 punkty lecą dla hs.vm.u za totalną samowolkę oraz pokpienie zasad obowiązujących w dziale UB/SSy.
 10. 8 punktów
  A więc tak: W pierwszej kolejności, chciałbym podziękować @Adrri'emu i @majkovsky'iemu za danie mi szansy w byciu Opiekunem Serwera Postaram się dobrze pełnić swoje obowiązki jakie będą mi podlegać. Lecz, jak większość was wie, jest to dla mnie zupełnie coś nowego i potrzebuję troszkę czasu, by się wszyskiego nauczyć. Dlatego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość A co do was Admini i Gracze: Po mimo tego, że jestem teraz "wyższą rangą" nie zmienia to faktu, że będę was traktować jakoś inaczej. Chciałbym, żeby nasze relacje się nie zmieniły I nie, nie mam zamiaru się "wywyższać" Również chciałbym wam podziękować, za ciepłe i pozytywne wypowiedzi w temacie. Zawsze możecie na mnie liczyć
 11. 8 punktów
 12. 8 punktów
  Witam, Temat ten powstaje w związku z ostatnio zaistniałą sytuacją dotyczącą tematu - http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/87924-multi-admin-rekrutacja-3/ . Powstała skarga na @BelVitek w związku z wyborem multiadminów ( a raczej multiadmina ). Z przykrością przyznam, że z punktu widzenia samej skargi to nie mam zamiaru wyciągać żadnych konsekwencji dla @BelVitek. Jednak sam fakt rekrutacji na multiadmina i jej wyniki zostają przeze mnie zweryfikowane. Po przejrzeniu podań a następnie przejrzeniu komentarzy w konwersacji z Administratorami forum i dotychczasowymi Multiadminami ( było tam kilka merytorycznych wypowiedzi, które niewątpliwie powinieneś pod uwagę wziąć ) wybieram na multiadmina - @Marian Terminator1 oraz @kprosto49 . Przesiadywanie na SB to ważny aspekt tej rekrutacji, ale ( uwaga teraz ważne i trudne zdanie ) 'nieprzesiadywanie na SB nie wyklucza samego przesiadywania na forum'. Do tego wybór ten był uwarunkowany głosowaniem ( czyt. podaniem kandydatów ) i to powinieneś brać w głównej mierze pod uwagę. Ważne jest, żeby zespół był sprawny i żeby nie było konfliktów więc na 1 miejscu powinieneś brać dobro ogółu. Chciałbym też przeprosić - bo temat tej rekrutacji wyszedł nagle i 'chyba' zgodzilem się na przeprowadzenie jej przez Belvitka, bo było wtedy sporo innych rekrutacji i zawirowań na forum, a sam miałem deficyt czasu. W przyszłości postaram się o dopilnowanie tak ważnych spraw a jeśli nie będę miał czasu to na pewno będą wyznaczone do tego osoby z administracji forum. Pozdrawiam
 13. 7 punktów
  Myślałem nad organizacją czegoś takiego, ale wątpię że wszyscy zjawią się na 1 termin. Parę uwag do propozycji: 1. 5 vs 5 lepsze 2. Można do tego celu wykupić na 1 dzień osobny serwer 3. Każda 5 osobowa drużyna może reprezentować inną sieć ( może być parę drużyn z jednej sieci ) 4. Każdy gracz nagrywa swoje demko podczas gry i kapitan drużyny wrzuca je po zakończonym meczu 5. Godziny spotkań byłyby zaplanowane z wyprzedzeniem. 6. Zapisywać mogłyby się osoby również bez drużyny, i z nich zrobiłoby się losowy skład/składy. 7. Jako że byłby to turniej dla zabawy, nie przewiduję nagród, chyba że ktoś ma jakiś pomysł 8. Turniej odseparowany byłby od naszego PB, bo to całkowicie inny styl gry itp. Byłby to zwykły turniej 4fun mający na celu miłe spędzenie czasu i zdrową rywalizację. 9. Jeżeli jest już jakaś sieć która posiada wykupiony serwer do czegoś takiego to zachęcam do kontaktu, można się dogadać jakoś i podzielić mecze, mogłyby się wtedy odbywać dwa na raz. 10. Coś takiego myślę że byłoby samo w sobie dobrą reklamą dla sieci które chciałyby wziąć udział w tym collabie. Ja nie mam zamiaru wybierać żadnych ludzi z topki czy coś podobnego, bo TOPKA to rzecz względna - osoby które tam są nie są wcale najlepsze na serwerze, a jedynie najwięcej grają w danym czasie. I byłoby to wysoce niesprawiedliwe, aby ktoś nie miał szans grać w turnieju. Jeżeli jesteście chętni na taki turniej to proszę o zostawienie jakichś reakcji na tym poście, abym wiedział czy jest w ogóle sens zakładać taki temat. Zapraszam również do komentowania w dalszym ciągu tego tematu i dawania dalszych propozycji.
 14. 7 punktów
  Witam wszystkich. Sprawa wygląda następująco. Organizowane jest spotkanie w Łebie w dniach 19 - 23.06.2018 r. (4 doby) Organizatorem całego spotkania jest @Tata.koko. Nocleg odbędzie się w Domkach letniskowych Bałtyk. Są to dwupiętrowe domki na 4-6 oraz 5-7 osób. Wyposażenie: Domki posiadają pokój dzienny, w którym znajduję się: ława, krzesła, fotele, kanapę, stolik RTV, telewizor, wieszaki oraz oświetlenie boczne i sufitowe. Posiada aneks kuchenny (lodówkę, kuchenkę elektryczną, komplet garnków, przybory kuchenne, czajnik itp.) oraz pełną zastawę stołową dla 6 lub 7 osób. Łazienka wyposażona jest w WC typu kompakt, kabinę prysznicową, umywalkę z szafką, lustro, wieszaki. Sypialnie wyposażone są w łóżka: - dla 4 osób (domek mały) - dwa łóżka jednoosobowe w jednej z sypialni, w drugiej zaś jedno, duże dwuosobowe. - dla 5 osób (domek duży) - dwa łóżka jednoosobowe w jednej z sypialni, w drugiej zaś jedno, duże dwuosobowe i jedno jednoosobowe. Cennik: * opłata za energię elektryczną wg wskazań licznika + opłata miejscowa: 1,90 pln - osoba dorosła / doba 0,95 pln - dziecko / doba Parking płatny - 5zł/doba/auto Zbieramy osoby do końca tego miesiąca, abyśmy wiedzieli ile osób przybędzie. Osoby zainteresowane, które chcą wiedzieć więcej szczegółów, proszę o kontakt z @Tata.koko na steamie lub u mnie na PW. Kilka zdjęć domków: Proszę o przeczytanie notatki od Natriosa na dole. Lista osób, które jadą: - @Tata.koko, - @roboo, - @END rjuuu ♡, - @hs`vm.u, - @Szuman, - @Ted Bundy, - @Ruda., - @waldunis,
 15. 7 punktów
  Trzeba byc serio zdesperowanym aby kataniego na [email protected] zgłaszać xd Cala ta skarga to chyba jakas porażka, z tego co widzę to nawet wzoru ze zrozumieniem nie przeczytałeś wiec lapaj mały poradniczek(autorstwa z google), gdy znow dostaniesz scisku de lub pe to zrob tak jak niżej : Wiec Bierzesz gąbkę (materac z gąbki) i wycinasz z niej prostokąt dopasowany długością do twego członka, wycinasz w tym prostokącie dziurę (najpierw nożem, potem palcami powyrywać ścianki żeby dopasować do penisa). Jak już masz dziurę to przeciągnij przez nią woreczek foliowy (do kupienia w każdym sklepie, tzw. woreczki śniadaniowe) i od góry zagnij go na boki żeby nie wpadał do środka. Przed "seksem" nawilżyć ten woreczek tzn. napluć i rozsmarować palcami dla miłego poślizgu bądź nalać trochę wody na palce i tak samo rozsmarować. Gwarantuję udaną noc. Ps. sposób dobry bo nie robisz sb bałaganu z wytryskiem bo wszystko spływa na dno woreczka i wystarczy go tylko wyjąć i wyrzucić do kosza, przed ponownym masturbowaniem wystarczy włożyć nowy i tyle. Zero bajzlu i masz fajną cipę:) Enjoy kuchwa @KtosTuMaAima a choćby to ze nie każdy jest d**** Twojego pokroju aby sprawdzać każdego "dojrzałego" gracza i "rozliczać" go ze skilla bo Ty masz takie widzimisię. Skoro masz mozg i potrafisz w miarę swoich możliwości z niego korzystać to powinieneś chyba sie domyśleć ze skoro nie dostal bana to raczej jest czysty (logiczne chyba bynajmniej na roczniki 20 plus). Co do spect... Mamy 21 wiek, jest chyba 14pluginow które "ukrywają" aktywność adminow(w tym przypadku niewidka na FFA - amx_niewidka wpisz na google to Ci wyskoczy bo nie chce mi sie linkowac) wiec za przeproszeniem nawet nie będziesz wiedział z której strony Ci meszta sprzedadzą. Katani jest stałym graczem na FFA, wiec skoro przez ponad 2 lata nie dostal bana za haxenshita na serwerze czy na steam od zajebistego gabena to nagle teraz ma dostać bo Ty tak mówisz ? xdd Wypowiedz dziecinna bo ten placz i Twoj ścisk w okolicy miednicy jest po prostu śmieszny. wiec czemu mam podnosić poprzeczkę skoro Ty juz teraz masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, o aluzjach, parafrazach czy przenosniach nie wspomnę xd P.S poczytaj na wikipedii kto to oskarżyciel i oskarżony xdd bo teraz to piszesz chyba skargę na siebie w imieniu hsa xdd
 16. 7 punktów
  Wprawdzie się nie witałem, ale chciałbym się pożegnać. Na wiosnę zawsze mam bardzo dużo pracy i nie mam czasu tyle co wcześniej, do tego dochodzą ciągłe lagi i gra na 30fps. Byłem z wami dwa lata choć mało się udzielałem bo zawsze byłem aspołeczny, spędziłem tu wiele godzin poznałem super ludzi ale i wiele rzeczy mnie rozczarowało. Na koniec mam prośbę do wszystkich z jakąś rangą ale głównie do osób w wysokimi rangami na forum szanujcie każdego użytkownika i każdego gracza nawet przysłowiowego bota, bo tego tu zdecydowanie brakuje. Zaczynamy: @Domka. Super mi się z Tobą grało. Kocham Cie ! @BadLuck Dzięki za cierpliwość i pomoc tysiące razy, żeby nie Ty dalej bym grał na nsie. @Czarny~MotyL Podobnie jak bydlak bardzo pomocny, mega ziomek. @_Nemek_ Dzięki mordo za zaufanie i cierpliwość. wyślij mi prv nick 1s1k to wyśle Ci kasę. Na pewno znajdziesz sobie kogoś bardziej ogarniętego do pomocy. @Daffy_Fragers. Nie ma chyba nikogo z kim przegrałbym na dd2 więcej godzin niż z fafikiem, razem zaczynaliśmy jako boty, byliśmy jak był full i jak nikt nie grał. Rób dalej to co robisz, jesteś mega, podziwiam Cie za ambicje i konsekwencje. @Nikola:) Na pewno jeszcze kiedyś wejdę posłuchać seksownego info @vivor powrót króla Jesteś jednym z najlepszych adminów i ziomków z jakimi miałem do czynienia a trochę ich było. Nie zmieniaj się i odpracuj w końcu jakiegoś warna ;/. @Cholo Mimo trudnego początku znajomości wielki szacunek. @esiu kuleczky Pewnie nie przeczytasz ale musiałem o Tobie wspomnieć, fajnie się kiedyś grało. Stara gwardia. @Mirczan Podobnie jak esiu. Pozdrawiam @Miyu. @Madara @Pardanes @roboo @Hodun @SmerfikSPZ @rudy~ @Agu. @Mateuszek. @Tomcio. @bunkierManiek @przemek173 @ADZIO @M!$!3K @`Rozi @shift.maly @martina
 17. 7 punktów
 18. 7 punktów
 19. 7 punktów
 20. 7 punktów
  a już myślałem, że będzie jakaś sensacja, a tu totalnie NIC. 12:36 - 12:50 - po jakich teksturach ? tam żadnych tekstur nie ma, w dodatku mega lag Co do całego demka, wszystkich akcji: Celownik nie ogarnia modeli, refleks szachisty, zero tajmingu, hejki "w pole", flesze to chyba na wiwat, wychylenia na kilometr od modelu, cierpliwość na wolną strefę aż przesadzona. Już dawno nie widziałem tak czystego, zgłoszonego dema.
 21. 6 punktów
 22. 6 punktów
 23. 6 punktów
  może być? cały serwer dostanie bana za całokształt i kto będzie tu grac ????? sami świeci . W robocie rygor, w szkole rygor, w domu nie wypada, to gdzie mam się odstresować jak nie na FFA. Nie róbcie z serwera kościoła. Trochę chłopaki pokurwuja a wy wielkie halo robicie.
 24. 5 punktów
  Ehh "chuja sieć", ale wracają.. Dziewczynki spokojnie chyba nie przyszli żadni nowi chłopcy, którzy by was dowartościowali xd Gz wytrzymałyście prawie miesiąc Co do skargi, to one już powinny mieć bloka za tą chujową sieć, a nic nie miały po tym jak się jedna spłakała, że MA nie dostała. A @`Vatasha. czy tam @Zuzka bana z multikonto, którego zapomniałem dać :/
 25. 5 punktów
  Chciałbym serdecznie wszystkich zaprosić na pierwszą edycję Kuleczkowych Milionerów. Cały konkurs będzie się opierał na zasadach prawdziwego teleturnieju, który znacie z telewizji! Dla tych którzy nie wiedzą, przypomnę szybko zasady! Konkurs składa się z 12 pytań, które zadaje prowadzący osobie wybranej do konkursu. Prowadzący podaje osobie 4 warianty odpowiedzi, osoba musi wskazać poprawną odpowiedź w ciągu 15 sekund, jeżeli odpowie poprawnie przechodzi dalej, jeżeli źle - odpada. Są 2 progi gwarantowane, za poprawne odpowiedzenie na pytanie 2 i 7. Do pomocy będą 2 koła ratunkowe: 50:50 oraz pytanie do eksperta. Wszystkie zasady jeszcze raz i obszerniej będą powtórzone osobie wybranej do zabawy. Milionerzy wystartują na naszym Kuleczkowym TeamSpeak'u3, dnia 20.04.2018 o godzinie 14:30. Aby wziąć udział, wystarczy pod tym tematem według wzoru zgłosić swoją chęć. Zapisy trwają do 19.04.2018 do godziny 23:59. Nick na TeamSpeak3: Posiadasz sprawny mikrofon?[TAK/NIE]: Czy obiecujesz, że będziesz brał udział w konkursie w sposób uczciwy?[TAK/NIE]: 1. VIP na forum na okres 14 dni. 2. VIP na forum na okres 21 dni. 3. VIP na forum na okres 14 dni + VIP'y na serwerach CS 1.6 & CS:GO na okres 14 dni. + SVIP na JailBreak'u na okres 14 dni. 4. VIP na forum na okres 21 dni + VIP'y na serwerach CS 1.6 & CS:GO na okres 21 dni + SVIP na JailBreak'u na okres 21 dni. 5. VIP na forum na okres 30 dni + VIP'y na serwerach CS 1.6 & CS:GO na okres 30 dni + SVIP na JailBreak'u na okres 30 dni. 6. VIP na forum na okres 40 dni + VIP'y na serwerach CS 1.6 & CS:GO na okres 40 dni + SVIP na JailBreak'u na okres 40 dni. 7. VIP na forum na okres 50 dni + VIP'y na serwerach CS 1.6 & CS:GO na okres 50 dni + SVIP na JailBreak'u na okres 50 dni. 8. VIP na forum na okres 60 dni + VIP'y na serwerach CS 1.6 & CS:GO na okres 60 dni + SVIP na JailBreak'u na okres 60 dni. 9. VIP na forum na okres 30 dni + VIP'y na serwerach CS 1.6 & CS:GO na okres 30 dni + SVIP na JailBreak'u na okres 30 dni. + Własna emotka na ChatBox'ie. 10. VIP na forum na okres 40 dni + VIP'y na serwerach CS 1.6 & CS:GO na okres 40 dni + SVIP na JailBreak'u na okres 40 dni. + Własna emotka na ChatBox'ie. 11. VIP na forum na okres 50 dni + VIP'y na serwerach CS 1.6 & CS:GO na okres 50 dni + SVIP na JailBreak'u na okres 50 dni. + Własna emotka na ChatBox'ie. 12. Gra Counter-Strike: Global Offensive + Ranga "Zwycięzca Milionerów" + Dyplom od @Bogusz. - @Shajo #NoForm - @MovemenT :* - @Twój Szef - @uvzen. - @NaFin - @Czarny~MotyL Miłej zabawy i powodzenia!
 26. 5 punktów
  Wrzucam na serwer kolejną porcję nowej muzyki. Całe dzieło, cała lista przebojów przygotowana została tym razem przez @Fifka. Dzięki po raz kolejny za pomoc w tej kwestii i oczywiście tradycyjnie dla każdej osoby, której zostanie wrzucony RS przedłużam, dodaje o 1 miesiąc VIPA/składkę . A o to co nam zaprezentowała:
 27. 5 punktów
 28. 5 punktów
  9:35 - Akcja do wybronienia na siłe, dziwi mnie tylko tłumaczenie, że widać tam broń...tam nie widać broni, tam widać delikatnie tyłek kucającego terro od strony beczek. Broń jest zachowana wzdłuż ściany. Dziwne tłumaczenie się przyznam i dziwna akcja. -/+ No i tutaj rozbiorę tą akcje na czynniki pierwsze, bo jest tu wiele ciekawych, istotnych detali: 10:42 - podskakuje, widzi wyraźnie kampiącego terro w wodzie przy ściance. Można śmiało wychylać, ma go na patelni. Dziwne i uparte wyczekiwanie na wychylenie terro na niebieskich podczas, gdy mogli oni już dawno spierdolić w "siną dal". Model tam jednak stał i jej celownik razem z nim. Tutaj -/+ 10:43-44 - pełna, wyraźna kontrola modelu (lekka zwiecha na nim), następnie wymasowany celownik na równi z jego movementem (jeszcze przed wychyleniem). +B 10:45 - 10:47 - terro na niebieskich przez 2 sekundy nie wykonuje żadnego kroku w kierunku wychylenia (celownik stoi), przeciwnik gapi się w drugą stronę w 47.5 sekundzie robi krok w kierunku wychylenia i od razu w tym samym momencie pobudza się jej celownik i w tym samym momencie jak on staje w miejscu 10:49 - to tez jej celownik stopuje. Zbyt idealna synchronizacja tutaj i mocno modelowo +B (Perła) Akcja szkoleniowa wręcz dla adminów 10:50 - celownik poprawia na wyżej, na heada, zaraz przed wyjściem terro. + 10:53 - nie może wiedzieć, że stoi też tam drugi, a mimo wszystko wyczekuje w podobny sposób. Zabija, wyczyszcza sobie pole "za ścianami na niebieskich" i dopiero teraz wychyla pewnie na tego kampera w wodzie. Nie wierze w takie czary i taką wszechwiedze +B 10:48 - od momentu poznania miejscówki kampera minęło 16 sekund, przez ten czas przeciwnik śmiało mógł zmienić pozycje, nie mniej jednak pewnie wychyla na jego kampe +/- 12:20 - widać wyraźnie przeciwnika -B 12:32 - sposób wychylenia na kampiący model za tej ścianki był przygotowany. Najpierw zejście na głęboko celownikiem dając sobie pole manewru na krótszy kąt strzału, a potem zbyt pewny, mocno refleksowy strzał na tą pozycje, która nie była w żaden sposób zdradzona -/+/+ 17:00 - kolejna detaliczna akcja, gdzie w momencie wychylenia CT`eka na B nagle staje i wpatruje się w swojego. Szukanie alibi na strzały, na zdradzenie miejscówki i pójście na fraga? Reakcja była wyraźna, nie mniej jednak +/- Co tu dużo mówić, szczegółowa analiza dema daje mi przekonanie co do słuszności Bana i oczywiście on zostaje. Cała Akcja 10:40 do 11:03 pt "Mentalności haxa" wręcz szkoleniowa i do wglądu dla każdego admina.
 29. 5 punktów
  To ja może od innej strony naświetle problem jak to wygląda od mojej strony: faktycznie ostatnio były ataki ddos i niestety są one co jakiś czas powtarzane. Problem stary jak świat, który może dotknąć każdy serwer. Były przez to problemy z lagami i mogły dziać się cuda. Było to zgłaszane i w informacji zwrotnej otrzymaliśmy info, że sprawa jest monitorowana, naprawiana. W wyniku pewnych działań 1shot1kill czyli nasz host filtrował poszczególne adresy IP stąd spora część osób widziała serwer w "favourites" a część nie. Mi również o określonych porach przefiltrowało IP i musiałem łączyć się przez konsole "connect IP", bo tak jakbym dostał ślepy zakres. Zabieg ten zaserwowany nam przez hosting miał na celu zmniejszenie, obniżenie ataków ddos na nasze FFA. W jakiś stopniu to się udało, bo teraz jest na ten moment spokój. Druga sprawa, problem ze strzelaniem. Był on omawiany u nas na wewnętrznym forum adminowskim, w którym to Jarek zaproponował pewne ustawienia, które polepszą celność. Faktycznie przyniosła ona jakiś skutek, część graczy i adminów zauważyła jakąś poprawę. W dniu wprowadzenia tego wymuszenia po chwili jeden z graczy napisał mi na priv, że jest "niebo a ziemia". Nie wiem ile w tym prawdy, różne są opinie, są tacy którzy widzą coś co chcą widzieć, inni tłumaczą swoje wieczne niepowodzenia "złą konfiguracje serwera" czy też "pingiem". Stąd ten mój sceptycyzm. To, że co rundę pojawia się informacja o wymuszenia rate to już inna sprawa, którą można spokojnie pominąć. Jakoś wiadomości z advertisement pojawiają się co chwile i jakoś to nikomu nie przeszkadza. Tak więc w tej kwestii nie bądź aż tak uszczypliwi. Trzecia sprawa: najważniejsza w kwestiach decyzyjnych. Brakuje przede wszystkim konkretów. Tematy są tworzone w oparciu o momenty, w których bywały ataki ddos, bywały też tworzone, gdzie w danych sporadycznych dniach 1sh1kill miał wyraźne problemy i hostingi siadały (A więc problemy zewnętrzne, na które nie mamy aż takiego wpływu). Został również stworzony i ten temat, który jest wynikiem kaprysu pojawiającej się informacji o wymuszanym rate oraz tym, że najprawdopodobniej koleżankę wyrzuciło za ping. Najlepiej w tym temacie problem zdiagnozował @Jarosław z Kotem, nawiązując do pojedynczych przypadków spowodowanymi złymi ustawieniami, słabym łączem itp. Wynik tego jest taki, że zlepek tych wszystkich okoliczności tj. ostatnie ataki ddos, wymuszany rate, wyrzucanie kogoś ping, czy też kiepskie łącze/sprzęt/ustawienia pojedynczych graczy są podpinane pod JEDNO. A więc zbiór elementów normalnie występujących w grach, w CS`ie, na serwerach skupiony w jedno. No i powiedzcie jakie w tych OKREŚLONYCH przypadkach mamy podejmować kroki ? usunąć plugin wyrzucający ludzi za ping? zmienić całkowicie hosting ? gdzie na innych hostach również są podobne sytuacje (tj w sieciach komórkowych - czy to zasięg, czy to dane) ? Znów ustawić wartość początkową rate na 2500, gdzie po tej zmianie na 100000 większość osób ocenia wyraźną poprawę ? Wypierdzielenie wszystkich pluginów nie odwróci probemów od powtarzających się DDosów, od jakości hostingu, ani nie sprawi, że ludziom nagle poprawi się łączę oraz sprzęt do gry. Brak zmian kieruje właśnie do tych powyższych przykładów. Ten temat jest kolejnym ogólnikowym krzykiem, który tak na prawdę nie naświetla realnego problemu. Jeśli znajdzie się osoba, która zbierze to wszystko do kupy, realnie napiszę w czym tkwi problem, jaki on ma przede wszystkim charakter, na jakich płaszczyznach serwer źle funkcjonuje, od kiedy mniej więcej on się pojawia i jaki ma zasięg (tutaj potrzebne będzie poparcie jakiejś grupy osób, które są faktycznie zorientowane w temacie czyt. mają dobre sprzęty, dobre łącze i porównanie jak to działa na innych serwerach w ich przypadku, jakie są różnice). Wówczas wtedy będę miał jakieś rozeznanie i wizje, którą mógłbym naświetlić majkovskiemu. Do gruntownych poważnych zmian są potrzebne poważne argumenty: Na tą chwilę wygląda to tak: wyjebało mnie za ping - beee coś jest nie tak z serwerem ataki ddos = lagi beee coś jest z serwerem powtarzająca się komenda wymuszania "rate" (ajjj kapryśni są Ci nasi gracze) beee coś jest nie tak z serwerem słaby sprzęt i łączę, którego u siebie niektórzy nie dostrzegają = niskie fpsy, ściny, lagi ale chuj....też bee bo coś jest z serwerem strzelam, nie trafiam = bocę, bee coś jest nie tak z serwerem Jedyny naświetlony uzasadniony jak dotąd problem to problem mute, który jest wyraźnie problemem wewnętrznym naszego serwera. Były podejmowane kroki przeze mnie jak i poprzednika Kote poprzez wymianę pluginu na inną wersje, był ten VM totalnie wyrzucany, był instalowany amx_gag w różnych wersjach, lecz ani jedno ani drugie nie przyniosło efektów. Problem leży gdzieś po stronie bazy, którą włada i ogarnia Majkovsky, więc postaram się jeszcze mu o tym kłopocie potruć i może w tej akurat sprawie coś konkretnego się w końcu wyjaśni. To tak tyle ode mnie.
 30. 5 punktów
  Trochę czasu minęło od zmian tak więc czas wrzucić nową muzyczkę na serwer. Tym razem Roundsound przygotował dla was @Jarosław z Kotem , a o to jego składanka Miłego słuchania. Pozdro
 31. 5 punktów
  Święta sie jeszcze nie zaczęły a Tb juz jaja spuchły 3maj sie mendo uboga
 32. 5 punktów
 33. 4 punkty
  Tak jak w temacie Serdeczne Podziękowania dla graczy: @moose` Za wszelkie porady, oraz oferowanie pomocy @kprosto49 Także za wszelkie porady, za pomoc jako admin, oraz za odpisywanie gamoniowi @Bede go zjad *_* @BadLuck Za pomoc w usunięciu pewnego błędu @Diamyy Za pomoc w szukaniu błędów, byłeś jak tyko napisałem - Dzięki! @PoloxDisc Za chęć pomocy jak tylko napisałem, że coś nie działa. @Batman. Za naprawienie tego czego my nie umieliśmy (gamonie) ;D. @Marian Terminator1 Za pomoc jako admin na początku serwera Podziękowania od: @Luin. @Bede go zjad *_* @Styra Jak o kimś zapomnieliśmy to przepraszamy, ale także dziękujemy wszystkim graczom DD2+BF4 za to, że jesteście
 34. 4 punkty
  W POPRZEDNIM TEMACIE NAPISAŁES : pozwól mi odpowiedzeć na Twoją wypowiedz "Wybacz ale już mam dosyć spamu na Admin czata i na steam o Twoje zachowanie" -> To tylko twój agrument, o tym nie wiem. To nie argument tylko reakcja na Twoje wypociny na mikro "kickowalem/" -> nie dostałem kicka. Nie zamierzam przechodzić za każdym razem przez procedure : ostrzeżenie/ Kick/ Ban. Napisałem co stosowałem wobec Ciebie i było to nieskuteczne. "zwracalem uwage/" -> ktoś pisał coś na aztecu, czyli uwaga 4 czy 5 map temu, nie mam gwarancji że to ty? argument lekko upośledzony jak na tą dyskusję. Wypowiedź wyzej "banowalem nic nie pomagało, " -> nie widać kto banuje, następnym razem chociaż się podpisuj, miej na tyle odwagi, to nie wiele. Nie znasz systemu banowania? Nie ma tu podpisu, kto rozdał bana możesz zobaczyć na forum. "nic nie pomagało, mam nadzieje że tym razem przemyslisz sytuacje bo kolejny ban za obraze z mojej ręki będzie PERM." -> uważam że nie masz racji. jesteś totalnie nieaktywnym adminem, zjawiasz sie na ryski rok, tak jak dzisiaj, unosiz szię bezzasadnie i jebiesz bana na tydzień. Gram tyle na ile pozwala mi na to życie prywatne i rodzina, Tobie nic do tego, lepiej weź w garść swoje życie i odpocznij od gry bo strasznie nerwowy jesteś. Grają tu ludzie dorośli, którzy nie życzą sobie by KTOŚ ich obrażał lub prowokował. Nie po to tu ludzie przychodzą, przez takich jak TY atmosfera na serverze się psuje, bo albo ciągle obrażasz / wyzywasz lub też prowokujesz. Poza tym masz juz 3 ostrzeżenia i ty mi mowisz o trafności banów? po ilu sie zabiera admina? Ostrzeżenia na FORUM miałem już składając podanie o ADMINA i nie wpływa to na moją prace na serverze, na serverze zajmuje sie takimi jak TY A teraz zapraszam za TYDZIEŃ i miej się na baczności przy kolejnych obrazach bo nikt nie będzie się z Tobą pieścić. Nie pasuje ci to ze Admini zwracają Tobie uwagę za wyzwiska to zmien server gdzie małolaty jada się po rodzicach i nikt nie reaguje, tam sobie poużywasz.
 35. 4 punkty
  PRZYSZEDŁ CZAS NA BH! W trakcie najbliższego weekendu na serwerze włączony będzie auto BunnyHop! Co więcej, na czas trwania tego wydarzania odpalamy reset rankingu oraz osobny konkurs TOP15 ! Pierwsze 3 osoby, które znajdą się w topce, otrzymają on administracji darmowe VIP'y! Czas trwania: Od piątku od godziny 18:00 do niedzieli do godziny 23:59 Cel: Dobra zabawa Jest to wydarzenie póki co jednorazowe, lecz jeśli taka forma eventów się spodoba, będzie przeprowadzana częściej WAŻNE: Konkurs marzec/kwiecien zostaje zakończony godzinę przed Eventem, nagrody w postaci free VIP'a ulegną skróceniu o 0,5 miesiąca, ponieważ o tyle wcześniej się on kończy na czas eventu wyłączamy mapy -fy_snow -de_eldorado na czas eventu włączamy mapę: de_aztec2008 sklepik pozostaje bez zmian! komenda /event nowe rs'y zaproponowane przez graczy w odpowiednim temacie w dziale Propozycje nowy model p90 powitalne motd informujące o konkursie MIŁEJ GRY I UWAŻAJCIE NA ZAKRĘTACH WSZELKIE BUGI PROSZĘ NATYCHMIAST ZGŁASZAĆ DO ADMINISTRACJI NA SERWERZE POPRZEZ [email protected] BĄDŹ DO MNIE NA FORUM POPRZEZ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ. KONKURS: 1 miejsce w TOP15: DARMOWY VIP na 2 tygodnie 2 miejsce w TOP15: DARMOWY VIP na 1 tydzień 3 miejsce w TOP15: DARMOWY VIP na 1 tydzień Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w tym poście. Proszę o zostawienie posta w temacie przez zwycięzców po ogłoszeniu wyników, abym mógł się skontaktować na forum.
 36. 4 punkty
  ' PA : ) WAGA TERA : ) ' - w pełni nie zrozumiały powód bana. Prosiłem i apelowałem w dziale adminów, by powody banów był konkretne, nawiązujące ściśle do danej sytuacji. Tutaj nie wiadomo o co chodzi, więc UB idzie z automatu. @hs`vm.u niezależnie od tego czy miałeś racje czy nie, złamałeś jedną z podstawowych zasad admina. Powód z dupy, niezrozumiały i w obliczu skargi leci ostrzeżenie.
 37. 4 punkty
 38. 4 punkty
 39. 4 punkty
  6:01 - niby słychać tupnięcie na balkonie, lecz reakcja mocno modelowa, idealnie pod kąt i do końca odprowadza model -/+ 6:04 - zwalnia w momencie gdy model na shifcie podchodzi do wychylenia. Wyraźna reakcja na model, kontrolowane wyczekanie + 10:57 - to samo co wyżej, biegnie od respa CT, modele pojawiają się na daleko przy BS`ie za ścianą...spowalnia, celownik przygotowany pod model w dodatku przy 10:59 - co to za seciki ? ładny szejk. Akcja modelowa +B 11:55 - idzie na biblioteke, widzi tam kampiący model bardziej od respa CT, no i chuj...wycofuje i robi mu plecy z celownikiem od razu na to miejsce +B 13:25 - flesz idealnie pod kąt na kampiący model na skrzyni na bananie, wychyla równo na niego. następnie przy 13:33 CT`ek ucieka a on go równo odprowadza celownikiem. Zbyt pewnie kątowo i idealnie modelowo tutaj, koronna akcja. +B 15:14 - odpala zooma idealnie pod wybiegający model na środku. Za szybka reakcja, w dodatku na smoke +B 15:21 - ja rozumiem wychylenie tutaj na daleko, ale info o idącym na shifcie modelu przy ścianie na krótko totalnie z dupy. Bez krycia + B 19:00 - 19:19 - idzie, zatrzymuje się, znowu idzie, patrzy na ściany, znów się zatrzymuje, idzie. Typowe zachowanie odpała, który testuje haxy. Neutral, lecz zwracam na takie rzeczy mocno uwagę. Demko zdecydowanie jest na bana. A cwaniactwo wynika z dobrego antySS, które w tej kwestii miało być w jego oczach zbawienne.
 40. 4 punkty
  Aktualizacja 19. W tematach ze screenshotami prawo do wypowiedzi ma jedynie [email protected], [email protected], Moderator, admin banujący, bądź taki, który był świadkiem sytuacji, członkowie BL oraz użytkownik, któremu screeny zostały zrobione. Sorry, że się wpierdalam, ale @moose` się przyjebała żeby czytać regulamin konkretnie. Wiec go jeszcze raz przeczytałem i bana dał @roboo a nie TY. Nie szukam tu awantury i nic złego, ale regulamin obowiązuje każdego. Tyle w temacie bo ostatnio wiedzę, że cyrki tu się dzieją.
 41. 4 punkty
  @Shut Up And Dance! szczerze to patrząc na Twoje screeny które dodałaś w temacie widać że masz za mało fpsów żeby płynnie grać na serwerach gdzie są 32 sloty. Przyczyną tego jest słaba grafika albo grzejący się komp to po pierwsze. Po drugie przecież @Adrri napisał i zrozumiale wyjaśnił dlaczego były problemy z wejściem na serwer...i dlaczego nie mieliśmy go w ulubionych. Jedyny powtarzający się problem jest z mute i z tym że wszystkich nie słyszymy. Ja osobiście gram na kompie który ma już 10 lat i mam na nim non stop 100 fps i zero lagów chyba że są ddosy. Przez cały ten czas jak gram w csa chyba z 3 razy musiałem go naprawiać np z powodu przegrzania. Nic nie trwa wiecznie więc polecam niektórym zajrzeć do swoich skrzyneczek . Jedyne co zauważyłem ostatnio na serwerze to te pingowanie, ale wiem że to były ddosy bo na każdym serwie na którym dłużej grałem zawsze coś takiego występowało. Konkurencja nie śpi. Na koniec dodam że złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Widać to że wszędzie tylko mieszasz, podjudzasz i podkręcasz każdego żeby popierał Cie i mącił w Twoich tematach. Pozdrawiam zawsze szczery Jarosław z Kotem
 42. 4 punkty
  KLASYFIKACJA KOŃCOWA TOP15 WYNIKI - MARZEC Królem FFA marca zostaje ne4pz @JanzCzarnolasu, który konkurencje zostawił daleko daleko w tyle. GRATULACJE !! Do konta dopisuje kolejnego 3-miesięcznego VIPa na FFA --------------------------------------------------------------------------------------------- Pozostała część podium: 2. CzeStero0_ - 2-miesięczny VIP na FFA 3. istupid - 1-miesięczny VIP na FFA GRATULACJE DLA CAŁEJ NAJLEPSZEJ SERWEROWEJ TRÓJKI ! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ SZCZĘŚLIWA TRÓJKA (losowe osoby z miejsc 4-15) *12 - Mah! ! ! @MAH!!! - 1 miesięczny VIP na FFA *13 - Neves @Neves - 1 miesięczny VIP na FFA *8 - mowik @Mowik - 1 miesięczny VIP na FFA GRATULACJE DLA SZCZĘŚLIWCÓW ! *(po odbiór nagród zapraszam na priv steam/forum)
 43. 4 punkty
  Witam, Szary koloru @Hodun'a nie jest związany z prima aprilis jak to niektórzy myśleli. Kamil zrezygnował z rangi [email protected] Dalej na forum będzie jako BL oraz admin na serwerach. Z tego miejsca chciałbym mu podziękować za te lata pracy, tysiące napisanych postów i spędzonych godzin. Na pewno dla całego forum, dla mnie i Kujawki ( warto o nim wspomnieć, bo duża ilość czasu Hoduna na pracy przy forum była jeszcze za czasów Kujawki ) odwalałeś kupę roboty. Dzięki
 44. 4 punkty
  Co do pierwszego ---> Nie trzeba tego dopisywać do regulaminu, ponieważ stopniowe podwyższanie długości banów jest logiczne i stosowane przez adminów. Czasy podane w regulaminie są przykładowymi czasami banów, można powiedzieć że są one "standardowe", ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby admin banował według własnej interpretacji zaistniałej sytuacji na serwerze ---byle by nie przesadzać, czyli np. za mikro nie dawać na tydzień bana. Podam przykład: kampienie - jako admini widząc że ktoś kampi dajemy odpowiednią,uznaną przez nas karę zależną od sytuacji. Są admini którzy natychmiast banują na 5 min traktując to jako ostrzeżenie, są admini którzy wykonują na kampiącym slap/slay, a są też osoby które po prostu przez mikro upomną. Są również tacy którzy dają natychmiast 30 minut bo ktoś kampił parę rund, mimo że wcześniej nie dostał bana. Wszystko zależy od sytuacji. Bardzo często też zdarza nam się dawać dłuższe bany jeśli pamiętamy jakąś osobę i ona nie poprawiła swojego zachowania po upływie bana. Regulamin ma ułatwiać pracę adminom i zachować jako taki porządek na serwerze, ale nigdy nie uda się zrobić regulaminu który obejmie wszystkie sytuacje mogące zaistnieć na serwerze: tak jak w życiu nie da się stworzyć idealnego prawa z wszystkimi alternatywami. Każdy admin powinien się kierować przede wszystkim rozsądkiem, a nie wyrytymi na blachę linijkami regulaminu, bo to nie jakiś zakład karny a zwykły serwer Paintball I myślę że wszyscy admini o tym wiedzą, a też chyba gracze nie narzekają że np. za przypadkową reklamę innego serwera, bo mieli jakiś bind automatycznie ustawiony przez inny serwer na klawiszu, nie dajemy perma(przynajmniej niektórzy) tylko dajemy szansę na usunięcie binda i dalszą rozgrywkę. Jak już mówiłem, wszystko zależy od sytuacji. Co do drugiego --> Cele mapy zależą od mapy i są opisane podczas dołączania do rozgrywki i wybierania drużyny Nie trzeba tego opisywać w regulaminie. Może pozmieniam trochę regulamin w innych aspektach, bo parę kwestii nie obejmuje, ale to w niedługim czasie dopiero. Pozdrawiam
 45. 4 punkty
  Witam Cieplutko! Czas na wyniki. :3 Wygenerowane liczby to: A zatem poukładane od najmniejszej: 2 6 11 15 22 27 40 42 56 59 Wasze liczby: (Na złoto będą zaznaczone liczny, które udało Wam się trafić.) Trafione 4 liczby: @Wietnamka - 2 13 15 22 28 30 34 43 48 56 @Aro[C21 H30 O2] - 2 6 7 9 15 29 33 45 56 60 Trafione 3 liczby: @Miyu. - 1 5 9 11 15 19 33 44 55 59 @vivor powrót króla - 5 11 20 21 23 25 27 32 37 40 @Kacper Amator - 1 2 3 4 5 11 22 33 44 55 Trafione 2 liczby: @moose` - 2 7 8 11 14 22 49 53 55 60 @Twój Szef - 20 21 22 30 31 33 40 41 43 44 @uvzen. - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 @MovemenT :* - 1 3 5 7 21 22 23 24 40 50 @Atomówka - 7 10 14 16 25 32 54 56 57 59 @nacpana ?! - 3 5 11 15 23 28 33 34 46 55 @Nikola:) - 2 3 7 8 13 24 33 41 44 59 @martina - 2 7 11 24 30 33 39 41 47 52 @Zajączek Endrjuuu ♡ - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Trafione 1 liczby: @STARY WYJADACZ - 4 10 18 26 31 35 42 47 53 58 @pahin - 1 2 13 17 23 24 26 30 33 34 @LXRD - 3 4 9 12 19 27 33 46 51 57 @HellraiseR - 1 5 9 15 19 26 32 43 44 58 @Miros - 3 4 15 16 28 29 32 36 47 60 Trafione 0 liczby: @Lubie 7daysy - 1 5 12 18 24 29 34 45 52 53 @In4maTyk - 1 4 13 19 26 32 41 48 57 60 Naucz się po kolei dawać liczby @skrimooo - 3 6 9 12 21 23 45 38 57 40 @sKalmar ~ [2k18].` - 10 46 13 15 58 59
 46. 4 punkty
  Przepraszam, ale muszę napisać kilka niemiłych słów. Patrząc na to pożegnanie coś mnie natchnęło i muszę nieco zmienić klimat tego całego tematu. Golden od czasu, kiedy misio bomba odszedł z ts'a, to zaczęłaś go bluzgać o tym, jak źle zrobił przenosząc się na inną siec itd. Po twoim pierwszym odejściu podałaś mi inny powód dla, którego odeszłaś. Niedługo później okazuję się, że ten powód jaki mi podałaś był nieprawdziwy, a nawet w powrocie nie przeprosiłaś ani nie powiedziałaś prawdy dlaczego wróciłaś. Teraz odchodzisz i zapewne znowu winowajcą za twoje odejście jest ktoś "inny", bo daruj sobie powód odejścia jakim jest twoje zdrowie, bo ten powód jest co najmniej śmieszny. W niektórych sytuacjach potrafisz obwiniać wiele osób zamiast samej siebie za Twoje czyny i nie będę tutaj wspominał osób, gdyż nadal szanuję Twoją prywatność. Teraz szukasz atencji, tak jak i wcześniej. Przynajmniej nie wiem jak wyjaśnić wszystkie pozytywne reputacje ciągle sypiące się w tym odejściu, skoro "odszedłaś", a już nie wspominam, że po twoim ostatnim odejściu na inną sieć i Twoim pożegnaniu nadal tutaj byłaś. Nie zrozum mnie źle, nie chcę Cię tutaj "udupić" czy coś ten w deseń. Możesz, to zinterpretować jak chcesz, chodź wiem, że będą z tą wypowiedzią kłopoty. Rozchodzi mi się tutaj, że jeśli nadal będziesz postępować tak jak teraz to w najbliższym czasie zobaczymy więcej twoich odejść i powrotów, a ty nadal zamiast samą siebie będziesz szukać winnych. Wracaj sobie ile chcesz, ale od tego momentu uznaj, że nasza znajomość jest zakończona. Przemyśl sobie wszystko i obyś następnym razem wyniosła lepsze wnioski. Chwilami było naprawdę zabawnie, szkoda, że wszystko się tak potoczyło. Żegnaj.
 47. 4 punkty
  W ostatnim czasie przywileje VIP/SVIP-ow zmierzają w coraz gorszym kierunku dla serwera. Możliwości vip-ów, jak dla mnie są nie do zaakceptowania i spychają zwykłych graczy na bok. Doszło do tego, że ciężko spotkać graczy bez VIP-a w ct, ponieważ przy obecności co najmniej 2 VIP-ow „ceteki” są po prostu zależne od nich. Jeśli dochodzi do tego mapa z szeroko rozstawionymi celami i bronią na mapie, jak np. „jail Anka” to nie sposób normalnie prowadzic. Kilka dni temu miało miejsce zdarzenie, które mnie rozbawiło. VIP (admin) buntował się typowi z ct, który w miarę był ogarnięty, ale na mapie anka(?) przy celach, które nie chcą się zamknąć po otworzeniu był skazany na porażkę. Prowadzący powiedział prawdę adminowi, co do jego buntowania się, a ten mu odpowiedział, że przecież VIP nic nie daje (X ku.wa D). Kilkanaście dni wczesniej ten sam admin w trakcie zabawy zabijał graczy chodząc sobie nad mapą (mapa jail parkur), a jeszcze wcześniej na killday-u (mapa jail facebook) przekampił całą zabawę na dachu cel, tłumaczac, ze przecież biegał po nim. Takie uprawnienia jak: dodatkowe hp za zabójstwo, możliwość wylosowania scouta, czy zwiększone obrażenia w druzynie CT o 70% (wtf?) są nieporozumieniem i powinno się je jak najszybciej usunąc, ewentualnie (o zgrozo!) pozostawić i pomniejszyc co najmniej do 25%. Wystarczające powinno być 180 hp, dodatkowe skoki, grawitacja, noktowizor i kamizelka, która bardzo dużo daje, bo zwykły gracz po otrzymaniu „he” pod nogi, praktycznie pada, a VIP z kamizelką otrzymuje 30/40 obrażeń, więc zabicie VIP-a w ct granatami staje się bardzo trudne. Pewnie ciężko coś będzie tutaj ugrac, bo wiadomo o co chodzi w tym wszystkim, ale jednak na dłuższą metę Wasza droga może okazać się zgubna. Liczę na duża aktywność w tym temacie i wyrażenie swojej opinii. Pozdrawiam: serwerowy „Misiek”
 48. 4 punkty
  Witam Cieplutko! Czas na wyniki. :3 Wygenerowane liczby to: A zatem poukładane od najmniejszej: 2 17 19 35 37 39 47 53 55 56 Wasze liczby: (Na złoto będą zaznaczone liczny, które udało Wam się trafić.) Trafione 3 liczby: @STARY WYJADACZ - 4 10 18 26 31 35 42 47 53 58 @moose` - 2 7 8 11 14 22 49 53 55 60 @In4maTyk - 2 8 17 22 31 33 39 48 54 60 Trafione 2 liczby: @=[EW]=JunioR HunteR - 9 15 20 25 30 36 40 44 47 55 @Farendalf - 4 7 13 14 15 25 30 37 47 57 @Wietnamka - 2 13 15 22 28 30 34 43 48 56 @Kacper Amator - 1 3 5 7 9 11 13 15 17 19 @Miyu. - 1 8 12 18 21 24 35 45 55 59 @daswqu - 3 6 9 12 19 21 33 41 49 55 Trafione 1 liczby: @`Vatasha. - 3 6 9 12 23 34 41 47 52 59 @pahin - 2 6 15 18 24 29 36 42 43 50 @Miros - 2 8 15 18 27 30 32 38 40 60 @uvzen. - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 @Twój Szef - 1 10 11 20 30 40 44 50 55 60 @nacpana ?! - 2 5 12 13 18 25 33 34 48 58 @Endrjuuu ♡ - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 @LXRD - 4 6 9 13 24 36 42 44 53 60 @Batman. - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 @MovemenT :* - 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 @Nikola:) - 2 3 7 8 13 24 33 41 44 59 @BelVitek - 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 @PisankaDaffy. - 1 2 4 6 11 16 18 20 23 48 @vivor - 2 3 12 15 21 22 23 42 50 52 @IMPERATOR - 3 6 7 11 21 26 32 36 40 47 @skrimooo - 4 10 11 14 21 29 34 47 52 57 @kprosto49 - 4 9 15 24 28 37 41 46 54 57 Trafione 0 liczby: @Aro[C21 H30 O2] - 3 5 8 10 14 25 26 33 54 59 @Tomcio. - 4 5 8 12 15 16 23 30 42 59 @HellraiseR - 5 8 10 19 26 32 42 45 51 58
 49. 4 punkty
  Kultura spadla mimo ze nie gram ? Myślę ze jakiś specjalny "rygor" nie jest wymagany o ile nie lecą wyzwiska osobowe, skierowane do x osoby w obrazliwym znaczeniu. Co do Paulinka i Garbacza geja, musisz im wybaczyć. Zbliżają sie święta, a wiec sezon na jajka. Nie ich wina ze Miskowi wyschlo podniebienie i nie ma im kto jaj lizać & polerować. Jaki byłby swiat bez Polskiej kurwy, Ruskiej suki i Niemieckiego Volkswagena ?
 50. 4 punkty
  tylko smyczy brakuje
×